İdeal Date Gününü Birkaç Cümle İle Tanımla!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   İdeal date nedir arkadaşlar? Adı bir kahve olan, tarafların asla rahat hissetmedikleri, birbirlerini tanımak bir yana bu date gününde kendileri olamadıkları, rol yapmak zorunda hissettikleri, doğallıktan uzak samimiyetsiz bir ortam mı yoksa tarafların zevklerine, ilgilerine hitap eden orada olmaktan keyif aldıkları herhangi bir ortam ya da aktivite mi? Bana göre kesinlikle ikincisi. Date günlerimde bol soğanın eşlik ettiği masalarda oturmuşluğum falan vardır ve ideal date budur. Şıkır şıkır giyip kahve içen ve ilgisi de aklı da kendinde olan insanların birbirlerini tanıyamayacaklarını ve o randevunun çöpe gideceğini düşünüyorum çünkü.
    kania_
    Hiç bişe anlamadım ama 2. diyorum
     _gizem_
     hiç date yapmadım bilmiyorum... kahve içmek iyi olur
      kitaptakikurt
      kasmayın ne mal olduğunuzu karşınızdakine ilk günden belli edin sonrası çünkü vakit kaybı oluyor iki tarafada
       eski_bi_tanidik
       Date ne ya. Bulusma yerine date yazınca havalı mı oluyo?
        tsukyomi
        Kesinlikle ikincisi. Yıllar sonraki ilk randevumuzu hatırlıyorum da, tam komediydi. Ciğerci Niyazi'ye gitmiştik, dayı "oo oş geldin gözüm geçin oraya" dedi. Arka masada vatan kurtarılıyor, yan tarafta obez çingenler son ses takılıyor. Masamız mükemmel; bol soğanlı salata, Meksika'ya diz çöktürür acılıkta kuru biberler, tepeleme doldurulmuş ciğerler, dev boy ayranlar. Buz diyarından gelmiş adamı direkt 50 dereceye soktum. Günün sonucu; "Ya tebya lyublyu devuşka". Kendiniz olamıyorsanız hiç bulaşmayın bu işe.
         kafatamircisi
         İdeal date tanımını ilk defa duydum ama doğal olmak gerekir yemeksiz date olmaz, aç ayı oynamaz) o gün özelse gömeceksin bi güzel kebab lahmacun))
          nobodyy1
          Sadece ikimiz, Cafe'nin bir köşesinde, pencere kenarında, Mevsim sonbahar, Yapraklar olmuş ateş rengi, Sıcak çikolata, yok en iyisi çay, Bol sohbet, saatler geçmesin, Gel desem, gelir misin?
           peripedia
           Ben de öyle ilk günden yemekler, kebaplar olayı sevmem ya sonra hesabı kim ödeyecek tantanası çıkıyor. Bunlara sebep olmamak için bence ilk buluşma kahvedir, çaydır. Çok pahalı olmayan bir menüdür.
            absurdizm
            olaya uzağım ama abi yakışıklıymış
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.