26
29.11.2020
İdeal Bir Sevgili Geçmişi Nasıl Olmalı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   arasserin
   Tabii ki herkes istediğini yapabilir ama her insanın birlikte olmak istediği insanın geçmişinde de birtakım olayların olmasını ya da olmamasını ister. Bence burada en önemli şey kendi yaptığın şeyi karşıdan yapmamasını isteyemezsin. Arkadaşlar arasında konuşuyorduk. İdeal bir sevgilinin geçmişi nasıl olmalı diye. Size de sormak istiyorum sizce nasıl olmalı. Benim için kesinlikle geçmişinde bir ilişkisi olmalı. Birinin ilk ilişkisi olmak kadar kötü bir şey yok lisede değilsek. Birine ilişki öğretmek zor bir şey çünkü. Her şeyi senden bekliyor ya da senin ondan beklediklerini karşılayamıyor. Benim için tercih edilmeyecek bir şey kısaca. Geçmişinde birileri olmalı dedim ama öyle her önüne gelenle de bir şey yaşamış olmasın. O zaman birlikte yaşadıklarımızın hiçbir anlamı olmayacak. Yaşadığımız şeyler bana özel hissettirmeyecek. Bu da zamanla tutkunun kaybolmasına sebep olur bence.
    absurdizm
    En iyi sevgili geçmişi olmamasıdır
     mevsimlerdensnbahar61
     İdeali buldukta geçmişi kaldı diyesim geldi bi an yani geçmişi kendi sorunu önemli olan gelecek tabii çok mazili olmaması temennim
      cinayetvaraga
      sonra diyorlar ki memlekette insanlar neden mutsuz?! olurlar tabi. hep bir prensip, kural, kaideler ile hayatlara çizilen sınırlar. olamazsınız işye öyle mutlu.
       eski_bi_tanidik
       Geçmişinde ilişkisi olmuş olsun hatta güzel bir ilişkisi olmuş olsun. Ama öyle çok sevmiş olmasın beni geçmişindekiyle kıyaslayamasın bile beni çok sevsin 😌
        tsukyomi
        Hırsız, katil ya da malum organizasyonların içinde bulunmuş olmasın yeter. Gerisi kimseyi ilgilendirmez.
         gulfemkaya
         4 yıldan uzun süren bir ilişkisi olmasın. O kadar uzun yıllar biriyle bir şey paylaşmışsa benimle ne yapacak
          thetalentedmrripley
          Geçmişte kalmış olmalı
           eefenizz_
           Geçmişi beni hiiiiiiççç ilgilendirmeeez.
            bright-wizard
            pek karanlık olmamak şartıyla geçmişe değilde önümüzdeki maçlara bakarız
             dr.rock
             İdeal bir kızın geçmişi bence temiz olmalı. Zaten 18 yaşında kadar evden çıkartmamalı. Ondan sonrada çelik bekaret kemeri giymiş olmalı. Yanlışlıkla bir erkek omuzuna çarpsa dahi sitrik asitle o bölge eritilmeli. Tercihen beni görene kadar göz bandı takmalı. Birisi ona sex dediğinde, mesela kız arkadaşları ile oturuyor diyelim, bir arkadaşı söz arasında "sex" dediyse, o sözün genel muhteviyatını önemsemeden kulaklarını kapatıp çığlık atarak ortamdan uzaklaşmalıdır. Benim geçmişimde her şey olabilir ama istediğim kızın geçmişi tertemiz olmalıdır. Neden? Çünkü ben bir Türk erkeğiyim.
              keladam
              ne fark eder, herhangi bir geçmişi olabilir, şimdi biz sevgili olak da yeterrrr
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.