İdare Ettiğin İnsanın Harika Anlaştığınızı Düşünmesi Durumu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dedikoduvar
   İnsancıl olmanın en zorlu tarafı belki de budur. Sırf kırılmasın, üzülmesin diye bazen olmayacak insanları bile idare ederiz. Kesinlikle karakterlerimiz, görüşlerimiz, hayata bakış açımız hiç biri uymaz fakat biz gayet normalmişiz her şey yolundaymış gibi davranırız çünkü gerçekler o insanları üzebilir diye. Bu insanlardan bazıları aslında onları idare ederken harika geçindiğimizi, süper bir ikili olduğumuzu falan düşünür. Böyle hikayesi olan var mı?
    zzeuss
    Vallaha çok kanser bir durum
     libidio
     Ben bunun hezimetini çok yaşadım o yüzden kırılmamak ve kırıldığım zaman kırmamak adına daha gerçekçi davranıyorum. İdare etmek çözüm değil daha büyük bir sorun aslında.
      mevsimlerdensnbahar61
      İdare ettiğim sadece ailem oda çekirdek olanı
       amakafamiznasiguzel1
       ben genelde hayatımdan çıkarıyorum o insanları. idare etmiyorum yani. kafamız uyuşmadı mı? bas tekmeyi !! napim kimseyi kandırmaya gerek yok boş yere.
        ladydisko
        bir arkadaş vardı iş yerinde sevgi pıtırcığı gibi takılan ama bana çok yapmacık gelirdi bende kaba davranmıyordum sahte güler yüz takınıyordum yanında ama böyle çok samimi davranmıyordum sonra kız sözde arkadaşlığımızı iş dışınada taşımaya çalıştı tabii ben bilerek mesafemi koruyorum bir gün çok sinirli halimle yanıma gelip uzun uzun kendi hakkında bir şey anlatmaya başlamıştı sinirden küfür ettim o işte çalıştığım süre boyunca arkamdan atıp tutmuş
         busrawashere
         idare ettiğin insan ne dünden kalan yemek gibi bir şey mi?
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.