İdam Sizce Gelmeli mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Bence idamla sorun còzemeyiz egitim daha önemli cezalar kısasa kısas olmalı tecavúz edene tecavüz edelim
    kania_
    Bence erkek çocukları daha fazla eğitim görmeli ve yaşanan olayların azaltılması sağlanmalı . Biz kızlar/kadınlarda özgürce gezelim artık(gereken kişilerde idam edilmeli bence)
     gregory_
     Sen ve Yominin eş başkanlar olduğunuz bir sistem kurulursa herşey kabul.
      merivella
       myheartofstereo
       iyi düşünülmesi gerekilen bir konu bir yanım kesinlikle gelmeli diyor diğer yanım herkesin yaşama hakkı var başka yöntemlerde bulunabilir diyor
        tsukyomi
        Ölürse kurtulur, kaldı ki haşmetli büyüklerimiz bu idamı gerçek suçlular için kullanır mı o da ayrı bir soru işareti. Çare çalışma kampları. Serbestken bir işe yaramadı içeride bir işe yarasın bari. İdam gereksizdir.
         badideasensei
         İdam gelirse tecavüzcülere gelene kadar başka kişilere de uğrayacaktır. Belki bileniniz vardır, kısasa kısas bir sağdan bir soldan kafasıyla yapılan infazları , besleyelim mi denilerek canına kıyılan ÇOCUK yaştaki insanları ve daha nicelerini. Siz inanıyor musunuz, tecavüzcü sapıklara, pedofililere, katillere uygulanacağına ? Bu iş herkese değer , toplum ahlakını zedelemek, aile düzenini bozucu sapkınlık olarak nitelendirilen LGBT+ VATANDAŞLARA, hakkını arayan insanlara değer idam cezası. Ama bu kafayla gelir, çok sürmez de.
          asit
          Bazı suçlar için caydırı etkisi olabilir ama büyük olasılıkla suistimal edilir ve kesin çözüm olmaz. Yeni gelen çekirdek jenerasyona bilinç aşılamak şart.
           kitaptakikurt
           ne idamı yahu geberip gidince hiçe dönüşüp kaybolup kurtulacak.okadar kolay mı?tecavüz mü etti vericen g*tçü gardiyanlara senelerce turlasınlar hapishanede.
            kafatamircisi
            İdam yerine bilimsel deneylerde kobay hayvanı olarak tecavüzcüler kullanılsın hem insanlığa bu şekilde yararı olabilir hemde deney uğruna masum hayvanlar ölmemiş olur insanlığa yarar sağlanacak en iyi deney insan üstünde denenmiş olur daha etkili olur.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.