İçten İçe Yapmak İstediğin İllegal Bir Eylem
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Herkesin vardır bir yerden geçerken ya da bir şey gördüğünüzde yapmak istediği bir illegal eylem. Tabi bunların masum olduğunu varsayıyoruz :)
    velevkiozge
    düşünmek ve fikirlerimi özgürce ifade etmek :)
     okisi
     aşırı ultra zenginlerin hesabından birkaç milyon dolarcık tırtıklamak benim hayatımı baştan sona değiştirir ama adam farkına bile varmaz
      paarantez
      Torpilsiz, deneyimsiz işe almayanları Taksim meydanında sallandırmak istiyorum. Siz almazsanız nasıl deneyimimiz olsun. Ağamız, dayımız yoksa bu bizim suçumuz mu?
       vitaly
       gecenin karanlığında bu ülkeye zerre faydası dokunmayan cahil tabaka(cahilliğini, yozluğunu meşru göstermeye çalışan) sapık zihniyetli, hayvan düşmanı, güce tapan, Vandal tipleri kendi suçlarına göre yargılamak...
        plazacalisani
        İllegal değil ama, balkondan ya da yüksek bir yerden bakarken içimden atlama isteği geliyor. Atlasam ne olur ki acaba filan diye düşünüyorum.
         cinayetvaraga
         illegal olmasa yapacağım tek şey evlerinden teker teker ne kadar vaktim yeterse o kadar tecavüzcüyü, tacizciyi, istismarcıyı toplarım. mülteci botuna bindirip açıkta batırırım. ama işte yasalar el vermiyor. olsa ya şöyle "the purge" filmi gibi bir şey bak ben neler yapıyorum.
          hysosiri
          Soygun acayip ciddi bi soygun yapmak isterdim
           leafgoat
           müdürümün üzerine işemek istiyorum eet bildiğin şarrr diye işemek istiyorum
            okadin
            Ne kadar illegal bilmiyorum, illegal işlerden çok hoşlanmam zaten. Bazen toplu taşımada bir öğretmen edası ile herkesi sıraya sokmak, bağırarak telefonla konuşanların telefonlarını kapatmak, ter ve koku problemi olanların üzerine deodorant boca etmek, 50- yaş grubuna dahil erkekleri oturdukları koltuklardan kaldırarak kadınları yerleştirmek istiyorum. (Pozitif ayrımcılığım gözlemlerime dayanıyor. Erkek yolcuların ellerinde çanta ve poşetleri çok nadir oluyor. Ancak tüm kadın yolcuların kendileri ağırlığında çantaları ve poşetleri oluyor, o eşyalar ile ayakta durmanın zorluğundan bahsetmeyeceğim)
             rainywomen
             hastanelerdeki yangın düğmesine basmak,yukardan su gelince millet yıkanır işte.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.