İçme Motivasyonu Hüzünden midir Mutluluktan mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   İçmek isteyen her türlü şart ve koşulda içer orası ayrı ama o öyle herhangi bir zamanda doğan içme arzusu nereden gelir bence mutluluk değil daha çok hüzünden çünkü alkolün rahatlatacağı, hüznü kederi alacağına daha çok inanılır bunların her biri insanın kendi kendini kandırma motivasyonu tabii.
    sairsel
    İçtim Yakılacak yara bu Yandırır diye içtim Dudakların şarabı Andırır diye içtim Kahroldum gidişine İçtim peşi peşine Gönlüm senin işine Son verir diye içtim Vurduğun günden beri Sormadın derbederi Ateş ettiğin yeri Söndürür diye içtim Ne hal bildin ne hatır Yazmadın tek bir satır Senin gibi aldatır Kandırır diye içtim Saki'ye sor sancımı O bilir ilacımı İflah olmaz acımı Dindirir diye içtim Yokluğun hışım gibi Bastırdı kışım gibi Seni de başım gibi Döndürür diye içtim İçtim sensiz yarına İçtim intiharına Selviler diyarına Gönderir diye içtim Cemal Safi
     gizemino
     Mutsuzken bir gevşeyeyim diye gelir ama mutlu de etmez yanu
      eliff04
      Bence mutsuzluk mutlu olduğun zaman zaten az içer bırakabilirsin ama mutsuzken öyle olmaz herhalde (hiç alkol kullanmadım tahmini söylüyorum)
       peripedia
       Net mutsuzluk. Mutlu olup da içen insanla tanışmadım henüz ha bir kutlama olur bir şey olur eyvallah ama onda da herkesin derdi kendine bildiğiniz üzere.
        cinayetvaraga
        şu an içiyordum. başlığı gördüm, düşündüm de içecek bir şeyler arıyordum canim vodka istedi. hüzün yok, mutlulukta yok. sanırım ihtiyaçtan.
         unlimited0
         Mutluyken bile acılı şarkılar dinleyip ağlarım ben. Bunu seviyorum...
          tsukyomi
          İçmek için niye motivasyona ihtiyacınız var ki? Su içerken de motivasyona ihtiyaç duyuyor musunuz?
           leb
           canım çekiyor benim
            iikuuj
            ya o değilde alkölün kokusuda tadı pis nasıl içiyor bu millet onu anlamıyorum 😂
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.