55
2.1.2021
İçişleri Bakanı Soylu: 'Erdoğan Kadın Hakları Devrimcisidir'
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'vitrin mankeni' açıklaması nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yanıt verdi. Soylu, "Recep Tayyip Erdoğan, kadın hakları konusunda zihniyet devrimcisidir" dedi
   https://onedio.com/haber/icisleri-bakani-soylu-erdogan-kadin-haklari-devrimcisidir-949806
   Detaylar
    imailahorsilahsu
    Kadın haklarını deviren kişi olarak mı🤔?
     palmiye
     Ah Soylu'cuğum ahhh...😅
      ezgizm
      Yav he he!
       busrawashere
       1985 yılında ise Refah Partisi İstanbul İl Başkanı ve Refah Partisi MKYK üyesiydi ayrıca daha yeni bu sözleri söylemedi mi? "Anneliği reddeden, evini çevirmekten imtina eden bir kadın; iş hayatında ne kadar başarılı olursa olsun eksiktir, yarımdır."
        cinayetvaraga
        anırıyorum sevgili insanlar. bu zamana kadar cahilmişim meğersem 🤣🤣
         ugurg
         pffffhsgsjlşskaddsshg
          plazacalisani
          Ya evet evet. Lütfen Erdoğan’ın cinsiyetçi söylemlerini bir kere daha hatırlayalım
           dr.rock
           Yalan mı?! Doğru. Devrim yaptı işte. Atatürk hak verdi o devrim yapıp aldı. Olayı hiç anlamıyorsunuz, sizi ayıktırmaktan yoruldum ya
            hogwartsmektubugelmeyen
            Açıkladığı sayıda yanlış. 200 küsür bir kadından bahsediyor, halbuki 383'tü sanırım güncel sayısı. Kadın Cinayetlerini Durduracağı Platormundan öğrenebilirsiniz son güncel sayıyı.
             erkud
             Dedi, zamanında şu sözlerini erdoğana söylediğini unutarak ve utanmadan “Eğer tertemiz adamsan, eğer dürüst bir adamsam, arkamda bir tek kara leke olmadan karşınızda duruyorum. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenlerden hesap sormazsam namerdim”
              rocknrollbabe
              Buna kıçıyla gülen kaç kişiyiz kdjddj
               pazartesi
               Kesinlikle zihniyet devrimcisi. Artık bir kadını sokakta döverek öldürüp üç ay sonra elinizi kolunuzu sallayarak çıkabilirsiniz, kimse de sesini çıkarmaz. Çünkü zihniyet buna evrildi. Devrim deyince irandaki de devrim sonuçta. Hep iyi tarafa devrilinmez bu devrimlerde.
                ahmet-aldemir
                Sadece Kadın hakları konusunda değil Sosyal Devlet olgusunu manasına en çok yaklaştıran reformlara imza attı Erdoğan.2010 Referandumu ve engellilere tanınan haklar bunların en büyük kanıtıdır. Kadın cinayetlerindeki artışın en başta gelen nedenlerinden birisi de ataerkil ve erkek egemen toplum yapısının kadınlara tanınan bu hakları kaldıramayışıdır.
                 peripedia
                 Nasıl bir devrimmiş o öyle ya? Bizim neden haberimiz olmadı bu devrimden acaba ülke kadınları olarak. Yalnız sokağa çıkamayacak hale geldik. Sokaklar ve çalışma hayatı kadınlar için tehlikeli diyeceksiniz yakında. Bu mu devrim?
                  sairsel
                  Ya bunların fıkraları da bir başka komik 🤣🤣🤣
                   sedefartuny
                   Daha yeni ev işlerini yapmadığı için nafaka hakkı kazanamayan bir kadının haberini okudum. Her gün öldürülen, tacize uğrayan kadın haberleri okuyoruz. Bırakın kadın hakları devrimcisi olmayı kadına bir nebze değer vermeyen bir ideolojiniz olduğunu hepimiz biliyoruz. Lütfen bu tür açıklamalar yapıp komik olmayın.
                    ahpte-pateh
                    Ha ha ha... Hassiktir ordan.
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.