İban Numarasını Ekran Görüntüsü Olarak Atan Vicdansız İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasserin
   Yenileşen dünya ile bazı ahlak davranışları da bir noktada evirildi. Ahlak ve adap dediğimiz şeyi sadece yüz yüze yapılmıyor bana kalırsa. İnternette iban gibi para transferi gibi önemli bir konuda ibanını ekran görüntüsü olarak gönderen insanlardan nefret ediyorum. Yani o ibanın yanında zaten kopyala kısmı oluyor sen bana o kısmı göndersen de direkt rahat rahat girsem de parayı gönderirken kendimden emin olsam. Zaten iban numarası karmakarışık, birbirine benzeyen rakamlardan oluşuyor. Iban atıp beni niye daha fazla uğraştırıyorsun. Bugün yine bir arkadaşımla benzer bir durum yaşadım. En son atmıyorum lan parayı diyip atmadım sonrasında iban numarası geldi anca öyle attım parayı. Karşımızdaki insanları bu tarz konularda düşünmeliyiz bence.
    eo110
    Çoğu bankanın mobil uygulamalası fotoğraftan IBAN ı algılıyor artık.
     trn
     asıl konumuz bu değil ama yine bir öneri yazayım :) Google fotoğraflarım uygulaması kullanarak fotoğraf üzerinde bulunan yazıları kopyalayabilirsiniz.
      maskoff
      arkadaşlar bahsetmiş mobil uygulamalar fotoğraftan anlıyor diye ama ben teknoloji cahiliyim. hiç öyle bir şeye denk gelmedim, gelsem de güvenemem gibi. bana göre düşüncesiz kaba insandır. bencildir. elmayı ikiye bölsen, büyük olanı kendisi yemek ister. öyle bir puşttur kendileri.
       gulfemkaya
       Sinirlerimi alt üst eden bir durum. Şükürler olsun şimdi telefon numarasına transfer özelliği falan geldi de bir rahat etmeye başladık
        ralph-nir
        ben de yapıyorum bazen ama bu başlığı gördükten sonra yapmayacağım :D
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.