Hüngür Hüngür Ağlattığım Finansal Kölemle Yaşadığımız Acımasız Olaylar Silsilesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lilcat
   Burada gördüğüm bi başlık bana 2 senedir içimde tuttuğum bir sırrı anlatmama vesile olacak sanırım. Bu öyle bi sır ki benim için, en yakın arkadaşıma bile olay geçtikten aylar sonra anlatabilmiştim. Şimdi geliyorum hikayeme. Yaşadığım hayatı göstermeyi seven biriydim. Yani öyle olmamam için bazı sebeplerim var artık. Okuduktan sonra anlarsınız diye düşünüyorum. Instagram hesabım açıktı ve bana gelen tüm mesajları okurdum. Çoğunluğu tahmin edersiniz okundu olarak kalırdı. Fakat bi mesaj ilgimi çekti. Bana bıkmadan usanmadan 2 hafta boyunca mesaj atmış ve her seferinde hiçbir karşılık beklemediği, bana hayatı kolaylaştırmak istediğini ve finansal köleliğimi yapmak istediğini yazıyordu. Böyle şeyleri çevremden de duyuyordum, böyle mesajlar aldığını arkadaşlarımın fakat kimse böyle bi şeye cesaret edememişti. Ben de oldukça mesafeliydim bu tür şeylere fakat her gün onun yazmasını beklemeye başlamıştım. Bıkmadan usanmadan yazdı bana. En sonunda, “Gerçekten sizden hiçbir beklentim yok, yalnızca benden bir şey isteyin ve ben size istediğiniz meblağı yatırayım. Aldıktan sonra kutusundan açarak bana fotoğrafını gönderin. Yalvarıyorum bunu yapmama izin verin” Mesajı ona cevap atmamı sağladı. Öncelikle almak istediğim ayakkabının linkini gönderdim. 5 dakika geçmeden IBAN numaramı istedi. Bi cesaretle gönderdim. 10 dakika sonra tam dediğim tutarın 20 tl fazlası yani 580 tl hesabıma yollanmıştı. - Neden 20 lira fazladan gönderdin? + Kargo için lazım olabileceğini düşünmüştüm efendim. - Tamam o zaman, aferin sana. + Lütfen ayakkabılarınız gelince bana fotosunu çekip gönderin. Cevap vermedim. 3 gün boyunca mesaj atmadım. O da hiç yazmadı. Kargom geldiğinde ayakkabının fotoğrafını çekip yolladım. + Teşekkür ederim efendim. Başka bir arzunuz var mı? - Hayır yok. Benden başka bir şey istemediğine emin misin? + En başında dediğim gibi sizden sadece bunu isteyeceğim sahibem. Tek şartım aldıklarınızın fotoğrafını göndermeniz. Hemen şimdi yeniden benden bir şey isteyebilirsiniz. İndirime girmesini beklediğim elbiselerden birinin linkini gönderdim. 10 dakika geçmeden hesabıma yine 20 tl fazla parayla geri geldi. Bu kez daha pahalı bir şeydi. Yine de anında gönderdi. Kargo geldiğinde aynı şeyi yaptım. Fotoğrafını çekip gönderdim. Bu süre içerisinde yine hiç muhatap olmadık. Neredeyse 2 ay boyunca kargoların gelmesini ortalama 1 hafta yaparsak 10 kez böyle sipariş verdim. İstediklerimin toplamı 8 binden fazlaydı. Adamla sadece sipariş üzerine konuşuyorduk ve hiçbir şekilde beni rahatsız etmiyordu. Onun bu sessizliğinden ben rahatsız olmuştum. Onu sinirlendirmek için artık daha hırçın davranıyordum. Kargom geciktiğinde ona bağırıp çağırıyordum. Ses kaydı atıyordum. Özür dilerim efendim bu benim elimde olmayan bir şey. Lütfen beni bunun için suçlamayın gibi şeyler söylüyordu. Ben susunca o da susuyordu. En sonunda çok daha fazlasını istediğimde ne olacağını merak ettim. 👇🏻devamı yanıt kısmında👇🏻
    palmiye
    Ben hâlâ yılan oyunu oynuyorum, milletin oynadığı oyunlara bak. Ilginç.
     beddualippa
     Yine buz gibi soğudum insanlardan. Nedenlerinizle ilgilenmiyorum, hepiniz kötüsünüz.
      eski_bi_tanidik
      Bu ne aq¿ ne yani Bu ne?
       busrawashere
       adamı 2 yıldır unutmamışsın o sana para vermiş sen ona; zamanını, fotoğrafını, uzun süren düşünceni, ne zaman karşıma çıkacak kaygısı, korku, 40'lı yaşlarında birisini görünce, spor yapan adamları ya da spor aletini görünce eminim o yaşadığın olay aklına geliyordur. adam istediğinin fazlasını almış.
        _umut_
        Tüm parça boyunca düşündüğüm iki şey vardı. 1) Bir ayakkabıya neden 560 tl verilir ? 2) Dünya üzerinde bu adamlar gibi cinsiyetimin yüzkarası ultra düzeyde kerizler varsa ben kendi cinsiyetimden nasıl istifa ederim ?
         ggg89
         Hiçbir zaman hak etmediğim şeyleri elde etmek istemedim. Biraz kırsal bir terim gibi gelebilir ama haram ile helal denilen şey gerçekten var. Bedavaya ürünler yağar, köleler coşar ama bunun bir bedeli olur. Senin ruh sağlığın bozulmuş, ben 10k para kaybedeyim, ruh sağlığıma bir şey olmasın derim. Şu hayatta tek derdin para olsun. Başka derdin olmasın. Sokakta rahatlıkla maskenin altında şarkılarla ıslıklarrrrla keyifli keyifli yürüyorum. Bunu kaybetmek istemem.
          meyvesebze
          Anormal tek sey sensin Usenmeyip yazmissin uzun uzun hayal dunyani
           cherry-cupcake
           adama çok üzüldüm. belli ki çok sağlıksız birisi fakat sen de aynı şekilde öyleymişsin. geçmiş olsun ne diyelim. senden çok adamın haline üzüldüm.
            ceronedio
            Finansal köle diye geçinen adamlara faturalarını ödetmek isteyen bir takım kadınlar role play tribine girip, alacaklarını alır adamları postalarlar. böyle pısırık, sümsük adamlar ise gerçek bir femdomun kolay kolay ilgisini çekmez, gerçek bir femdom için, kendisine itaat edecek "varlığın" cinsiyeti bile önemsiz olabilir ve kölesinin ona sunacağı hizmet, parasıyla alabileceklerinden çok daha önemlidir. Işin sadece finansal tarafında olan kadının erdem yoksunluğudur bu hikaye, femdom değil çünkü, karşısındaki submissive erkek sadece mutlu etmekten haz alan birisidir ve suistimal edilmiştir.
             tyliebee
             Psikanalitik olarak baktığımda geçmişte annesi tarafından çok bastırılmış ezilmiş bir çocukluk geçirdiğini düşünüyorum. Üstüne muhtemelen bu kadının yaşlarında bir kızı var ve kızı onu reddetmiş, evden kaçmış vs olabilir, o da kızına sağlayamadığı maddi imkanları biraz sapkın ve kendi bozuk psikolojisindeki dürtülere dokunacak raddede başka bir insana yaşatarak tatmin oluyor olabilir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.