1.8b
22.9.2020
Hüngür Hüngür Ağlattığım Finansal Kölemle Yaşadığımız Acımasız Olaylar Silsilesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   lilcat
   Burada gördüğüm bi başlık bana 2 senedir içimde tuttuğum bir sırrı anlatmama vesile olacak sanırım. Bu öyle bi sır ki benim için, en yakın arkadaşıma bile olay geçtikten aylar sonra anlatabilmiştim. Şimdi geliyorum hikayeme. Yaşadığım hayatı göstermeyi seven biriydim. Yani öyle olmamam için bazı sebeplerim var artık. Okuduktan sonra anlarsınız diye düşünüyorum. Instagram hesabım açıktı ve bana gelen tüm mesajları okurdum. Çoğunluğu tahmin edersiniz okundu olarak kalırdı. Fakat bi mesaj ilgimi çekti. Bana bıkmadan usanmadan 2 hafta boyunca mesaj atmış ve her seferinde hiçbir karşılık beklemediği, bana hayatı kolaylaştırmak istediğini ve finansal köleliğimi yapmak istediğini yazıyordu. Böyle şeyleri çevremden de duyuyordum, böyle mesajlar aldığını arkadaşlarımın fakat kimse böyle bi şeye cesaret edememişti. Ben de oldukça mesafeliydim bu tür şeylere fakat her gün onun yazmasını beklemeye başlamıştım. Bıkmadan usanmadan yazdı bana. En sonunda, “Gerçekten sizden hiçbir beklentim yok, yalnızca benden bir şey isteyin ve ben size istediğiniz meblağı yatırayım. Aldıktan sonra kutusundan açarak bana fotoğrafını gönderin. Yalvarıyorum bunu yapmama izin verin” Mesajı ona cevap atmamı sağladı. Öncelikle almak istediğim ayakkabının linkini gönderdim. 5 dakika geçmeden IBAN numaramı istedi. Bi cesaretle gönderdim. 10 dakika sonra tam dediğim tutarın 20 tl fazlası yani 580 tl hesabıma yollanmıştı. - Neden 20 lira fazladan gönderdin? + Kargo için lazım olabileceğini düşünmüştüm efendim. - Tamam o zaman, aferin sana. + Lütfen ayakkabılarınız gelince bana fotosunu çekip gönderin. Cevap vermedim. 3 gün boyunca mesaj atmadım. O da hiç yazmadı. Kargom geldiğinde ayakkabının fotoğrafını çekip yolladım. + Teşekkür ederim efendim. Başka bir arzunuz var mı? - Hayır yok. Benden başka bir şey istemediğine emin misin? + En başında dediğim gibi sizden sadece bunu isteyeceğim sahibem. Tek şartım aldıklarınızın fotoğrafını göndermeniz. Hemen şimdi yeniden benden bir şey isteyebilirsiniz. İndirime girmesini beklediğim elbiselerden birinin linkini gönderdim. 10 dakika geçmeden hesabıma yine 20 tl fazla parayla geri geldi. Bu kez daha pahalı bir şeydi. Yine de anında gönderdi. Kargo geldiğinde aynı şeyi yaptım. Fotoğrafını çekip gönderdim. Bu süre içerisinde yine hiç muhatap olmadık. Neredeyse 2 ay boyunca kargoların gelmesini ortalama 1 hafta yaparsak 10 kez böyle sipariş verdim. İstediklerimin toplamı 8 binden fazlaydı. Adamla sadece sipariş üzerine konuşuyorduk ve hiçbir şekilde beni rahatsız etmiyordu. Onun bu sessizliğinden ben rahatsız olmuştum. Onu sinirlendirmek için artık daha hırçın davranıyordum. Kargom geciktiğinde ona bağırıp çağırıyordum. Ses kaydı atıyordum. Özür dilerim efendim bu benim elimde olmayan bir şey. Lütfen beni bunun için suçlamayın gibi şeyler söylüyordu. Ben susunca o da susuyordu. En sonunda çok daha fazlasını istediğimde ne olacağını merak ettim. 👇🏻devamı yanıt kısmında👇🏻
    djsinemovic
    İnsan be karşındaki. Belli ki psikolojisi bozuk bir de. Şu durumdaki birinden faydalanabildiysen ya senin de psikolojin bozuk ya da saf kötüsün
     palmiye
     Ben hâlâ yılan oyunu oynuyorum, milletin oynadığı oyunlara bak. Ilginç.
      beddualippa
      Yine buz gibi soğudum insanlardan. Nedenlerinizle ilgilenmiyorum, hepiniz kötüsünüz.
       eski_bi_tanidik
       Bu ne aq¿ ne yani Bu ne?
        busrawashere
        adamı 2 yıldır unutmamışsın o sana para vermiş sen ona; zamanını, fotoğrafını, uzun süren düşünceni, ne zaman karşıma çıkacak kaygısı, korku, 40'lı yaşlarında birisini görünce, spor yapan adamları ya da spor aletini görünce eminim o yaşadığın olay aklına geliyordur. adam istediğinin fazlasını almış.
         _umut_
         Tüm parça boyunca düşündüğüm iki şey vardı. 1) Bir ayakkabıya neden 560 tl verilir ? 2) Dünya üzerinde bu adamlar gibi cinsiyetimin yüzkarası ultra düzeyde kerizler varsa ben kendi cinsiyetimden nasıl istifa ederim ?
          ggg89
          Hiçbir zaman hak etmediğim şeyleri elde etmek istemedim. Biraz kırsal bir terim gibi gelebilir ama haram ile helal denilen şey gerçekten var. Bedavaya ürünler yağar, köleler coşar ama bunun bir bedeli olur. Senin ruh sağlığın bozulmuş, ben 10k para kaybedeyim, ruh sağlığıma bir şey olmasın derim. Şu hayatta tek derdin para olsun. Başka derdin olmasın. Sokakta rahatlıkla maskenin altında şarkılarla ıslıklarrrrla keyifli keyifli yürüyorum. Bunu kaybetmek istemem.
           meyvesebze
           Anormal tek sey sensin Usenmeyip yazmissin uzun uzun hayal dunyani
            cherry-cupcake
            adama çok üzüldüm. belli ki çok sağlıksız birisi fakat sen de aynı şekilde öyleymişsin. geçmiş olsun ne diyelim. senden çok adamın haline üzüldüm.
             monaiman
             Aga, benim ödüm b.kuma karışırdı.
              zozo1
              Düşüyor mu böyle yeni köleler
               ceronedio
               Finansal köle diye geçinen adamlara faturalarını ödetmek isteyen bir takım kadınlar role play tribine girip, alacaklarını alır adamları postalarlar. böyle pısırık, sümsük adamlar ise gerçek bir femdomun kolay kolay ilgisini çekmez, gerçek bir femdom için, kendisine itaat edecek "varlığın" cinsiyeti bile önemsiz olabilir ve kölesinin ona sunacağı hizmet, parasıyla alabileceklerinden çok daha önemlidir. Işin sadece finansal tarafında olan kadının erdem yoksunluğudur bu hikaye, femdom değil çünkü, karşısındaki submissive erkek sadece mutlu etmekten haz alan birisidir ve suistimal edilmiştir.
                benita
                Anlıyorum
                 tyliebee
                 Psikanalitik olarak baktığımda geçmişte annesi tarafından çok bastırılmış ezilmiş bir çocukluk geçirdiğini düşünüyorum. Üstüne muhtemelen bu kadının yaşlarında bir kızı var ve kızı onu reddetmiş, evden kaçmış vs olabilir, o da kızına sağlayamadığı maddi imkanları biraz sapkın ve kendi bozuk psikolojisindeki dürtülere dokunacak raddede başka bir insana yaşatarak tatmin oluyor olabilir.
                  cukopurto
                  iyi insan kötü insan kimdir diye sorarsanız al işte kötü insan bunlar. eğer ki gerçek ise daha sonra bu kadın daha nasıl kötülük yapmaz diye de düşünmüyor değilim
                   mevsimlerdensnbahar61
                   Kusura bakmayın lütfen ama bile bile lades demek bu bazen çok şeye sahip olayım derken elindekinden de olur insan şanslıymışsınız ki canınızla sınanmamışsınız amaç ne pek çözemedim ama emekle aldığınız ufak bi eşyaya biçtiğiniz değeri düşünün bide o kişinin belli amaç uğruna size döktüğü paraları kıyaslayın gerçi siz bunun muhakemesini yapmışsınızdır elbetteki çıkar ilişkisi bu yazık belki o adamın vs onun gibilerinin aileleri evlatları çoğu şeye muhtaç neyse yada öyle işte
                    dipsiz
                    Bi ben bulamadım şöyle bir gerizekalı yani finansal köle :(( Ben de kadınım ulan!!! 😭😭😭🤧🤧
                     burakb_
                     Allah bu durumlara düşürmesin bizi.
                      grace
                      Olay yalan değilse insanların zekasına olan inancım gerçekten azalacak ve kendimi biraz daha üstün görmeye başlayacağım manen. Kimisi açlıktan ölüyor kimisi para dağıtıyor haybeye karılara. Yaratıcı dünyayı bu olaydan sonra da yok etmiyorsa daha da etmesin amk nükleer savaşta sikelim birbirimizi. En ideali o.
                       celikpercingmail.com
                       para için yapmayacağın şey yokmuş senin
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.