Hükümetin Sürekli Suçu Başkalarına Atma Alışkanlığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sozdedegilgozde
   Bu bir düzen sorunu. Akp- chp sorunu da değil. Bu suçu başkalarının üzerine atma sorununu işyerlerinde de görürsünüz. Dediğim gibi bu bir düzen sorunu. Ancak şöyle bir durum var ki insanlar böyle yaptıkça çözümden daha fazla uzaklaşıyorlar. Bize suçlu değil çözüm gerekiyor. Bu depremden sonra bile 22 yıl önceki hükümet suçlanabiliyor. İyi de 22 yıldır da sen bu devletin başındasın neden düzeltmedin yanlışları eksikleri? Bunu ben yapmadım nasılsa deyip işin içinden sıyrılmak devlet adamlığına ne kadar sığıyor.
   https://twitter.com/YolTV/status/1322501101359419392
   Haber için:
    mehmet_08
     redblack
     Bu kadar özgür ve refah seviyesi yüksek olan bir ülkede bu yorumunuz apaçık terbiyesizlik. Neyse sakinim gideyim askıda ekmek varsa alayım da birine de akbil bastırır eve gecerim. Telefonun sahibi kızıyor, telefonunu geri veriyorum. Bir daha böyle şeyler demeyin. Kahrolsun dış mihraklar!
      cinayetvaraga
      fıkra vardı bir tane. s*kip s*kip suçu şeytana atıyordu. o hesap bu da. yazıklar olsun.
       roxannee-
       Bunun temelleri çocuklukta başlıyor bence. Ben yapmadımlar, o yaptılar, ben görmedim duymadımlarla başlıyor bu iş. Sonra bir bakıyorsun çok iyi yerlere gelmişsin artık hakkınla mı yoksa başkalarının sırtından geçinerek mi geldin bilinmez ama bu tavrını sürdürmeye devam ediyorsun işte. Sorumluluk sahibi olmak, hatalarının bilincinde olmak ve elini taşın altına koyabilmek ne kadar da önemli oysa.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.