Hoşlanılan Kızın Mason Çıkması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Deminden başıma gelen ve huzursuz olmama neden olan vahim durum... Geçen hafta dio'dan tanıştığım gayet tatlı, seviyeli ve zeki kızla sohbete başladık. Siyaset, din, felsefe ve dünya tarihi hakkında bilgisi hayran kalınacak düzeydeydi. Engels'den marx'a, sokrates'ten platon'a, sümerler'den maya'lara kadar her konu hakkında konuşur geceleri gündüz ederdik... Bugün buluşma planları yaparken ben daha lüks ve rahat olsun diye kadıköy isterken ısrarla beyoğlu deyip durdu. "orada saç ektiren araplar var rahat edemeyiz" dememe rağmen "hayır benim orada kardeşlerim var onları göreceğim" dedi. Aslında tek çocuktu ama ben yakın arkadaşları var sandım. Konuşma ortasında bana "buluşmaya pelerinle gelsem sorun olur mu?" diye sordu. Anlam veremedim. "ne alaka?" dememe kalmadan olayı anladım. Daha öncesinde bana kurtlar vadisi mehmet karahanlı hayranı olduğunu galatasaray'lı olduğunu ve en sevdiği geometrik şeklin üçgen olduğunu söylemişti. Biraz araştırma yaptıktan sonra türkiye hür ve kabul edilmiş masonlar büyük locası derneği'nin beyoğlu'nda olduğunu ve mason'ların kendi içlerinde birbirine kardeşim dediğini öğrendim. Hemen kızı engelleyip telefon numaramı değiştirdim ama 5 dk sonra yeni numarama mesaj attı nasıl buldu bilmiyorum ama çok korkuyorum dio, beni bulurlar mı?
    heyecann2
    Bulsunlar ne güzel olur ama dimi
     amira
     ulan garavel keyfim yerine geldi hikayeye bak
      mert_
      İnşallah bulurlar, şu çemberin ortasına koysunlar seni. Harika hikaye yazıyorsun biraz saçma sapan ama. Git senarist ol. Troll seni.
       gregory_
       La Gargo bunu kacirma be ,sirtin yere gelmez ne istiyorsun daha
        slmbnarda
        Gravel bulurlar seni hemen hesabını kapatıp kaç acele et
         tsukyomi
         "Orada saç ektiren araplar var", "kız Mehmet Karahanlı hayranı" skfjgh seni seviyorum Garavel. Kızıl Ordu'nun da yardımıyla evelLenin seni o Mason locasından korurum, telaş yabma 🤗
          merilolika
          üçgen: ben ne alaka mq
           strangestar
           Hocam fena mı ya zenginsin masonlara dahil olurdun neler dönüyodur azıcık ticaret olarak bak olaya
            mrsnl33
            Peynir ekmek getiren kızın nesi vardı?Onu beğenmezsen,böyle masonların eline düşersin😂😂😂😂
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.