Hoşlanılan Kızın Kim Bu Serseri Diye Sorması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cimilli
   Yaklaşık bir haftadır izindeydim. Ben izindeyken arkadaşımın biri. 'Ya dostum benim dükkanda eleman eksikliği var birkaç gün yanımda takılır mısın?' dedi. Ben de 'olur' dedim. Arkadaşımın dükkan dediği leventte yani zengin insanlarin olduğu bir semtte araba tamircisi dükkanı. Neyse ben yavaştan bunun yanında takılıyorum 3 gündür. Dükkanın önüne bir Mercedes AMG yanaştı, içinden bir kadın indi. Elleri ak yumuk yumuk ojeli tırnaklı bir kadın. Benim avuçlarım ise 3 gündür çalışmayla nasır tutmuş onları saklamaya çalışıyorum. Ayağında etek, dalga dalga saçları vardı. Görür görmez başladım ben sevmeye. Tam o sırada arkadaş seslendi ’şu yerdeki yağları temizle' diye. Neyse temizledim kadın arabayı bıraktı gitti o sırada. Şimdi dükkan tamirci dükkanı olduğu için tulum giyiyoruz. Arkadaşa dedim ki 'knk bak yarın bu kadın gelecek ben tulum falan giymem. Bu kadını benim ayarlamam lazım dedim. 'olur knk' dedi. Neyse yarın oldu hemen arkaya gittim puslu aynada taradım saçlarımı kadını bekliyorum. Bu arada bir romanda okumuştum buna benzer bir şeyi. Kadının biri tamirci çırağına aşık oluyordu. Benim de hayalim o kadının bana aşık olmasıydı ve bu hayali başaracağıma inanıyordum içten içe. Birden ; Durdu zaman, durdu dünya, girdi içeri kapıdan. Öylece bakakaldım dupduru güzelliğine. Hemen arabasının kapısını açtım girsin içeri. Ulan sonra birden ; Arkadaşa dönerek kalktı hilal kaşları, sordu kim bu serseri? Beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Bana serseri demişti. Benim gibi bir insana serseri demişti. Daha ne olduğunu anlamadan çekti gitti arabayla egzozuna boğuldum Gözümde tomurcuk yaşlarla ağır ağır doğruldum Arkadaş geldi, sırtıma vurdu, unut dedi romanları Giy dedi tulumları. S*kerim dedim tulumlarını ben gidiyorum dedim mk. Hemen eve gittim ve bir süt banyosu yapıp kendime geldim. Sonra düşündüm ve o kadının tipim olmadığına karar verdim. İyiki de bana aşık olmamış diyorum şimdi kendi kendime.
    thetalentedmrripley
    Bu hikayeyi şarkı yapsan tutar yeminle
     sedefartuny
     Kim bu gözlerindeki yabancı diye de sorabilirdi arabesk arabesk. Kim bu serseri diye sorması çok daha ılımlı bir tavır bence.
      mrlawyerkk
      Serserilere de aşık olunur hocam, serseriler de sevilir. Seni etiketlemiş olabilir ama bu aranızda bir şeyler olmayacağı anlamına gelmiyor bence.
       sairsel
       Trollsün sen troll kal Yaz hadi dioları
        sacmaliklarbekcisi
        levent yani zengin insanların olduğu semte mi süt banyosu yapmana mı yoksa reddedilince hoşlanmadığını anlamana mı gülsem bilemedim
         eliff04
         Az demiş
          trueliving
          ççççççokkkk uzun bir yazı okuyamıyorummmmm
           honeybee
           hahahahaha tam bi trol
            myheartofstereo
            ya dostum benim dükkanda eleman eksikliği var birkaç gün yanımda takılır mısın✨
             silivri
             İzin gününde niye çalışıyorsun, mal mısın?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.