Hoşlanılan Kızın Kim Bu Serseri Diye Sorması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cimilli
   Yaklaşık bir haftadır izindeydim. Ben izindeyken arkadaşımın biri. 'Ya dostum benim dükkanda eleman eksikliği var birkaç gün yanımda takılır mısın?' dedi. Ben de 'olur' dedim. Arkadaşımın dükkan dediği leventte yani zengin insanlarin olduğu bir semtte araba tamircisi dükkanı. Neyse ben yavaştan bunun yanında takılıyorum 3 gündür. Dükkanın önüne bir Mercedes AMG yanaştı, içinden bir kadın indi. Elleri ak yumuk yumuk ojeli tırnaklı bir kadın. Benim avuçlarım ise 3 gündür çalışmayla nasır tutmuş onları saklamaya çalışıyorum. Ayağında etek, dalga dalga saçları vardı. Görür görmez başladım ben sevmeye. Tam o sırada arkadaş seslendi ’şu yerdeki yağları temizle' diye. Neyse temizledim kadın arabayı bıraktı gitti o sırada. Şimdi dükkan tamirci dükkanı olduğu için tulum giyiyoruz. Arkadaşa dedim ki 'knk bak yarın bu kadın gelecek ben tulum falan giymem. Bu kadını benim ayarlamam lazım dedim. 'olur knk' dedi. Neyse yarın oldu hemen arkaya gittim puslu aynada taradım saçlarımı kadını bekliyorum. Bu arada bir romanda okumuştum buna benzer bir şeyi. Kadının biri tamirci çırağına aşık oluyordu. Benim de hayalim o kadının bana aşık olmasıydı ve bu hayali başaracağıma inanıyordum içten içe. Birden ; Durdu zaman, durdu dünya, girdi içeri kapıdan. Öylece bakakaldım dupduru güzelliğine. Hemen arabasının kapısını açtım girsin içeri. Ulan sonra birden ; Arkadaşa dönerek kalktı hilal kaşları, sordu kim bu serseri? Beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Bana serseri demişti. Benim gibi bir insana serseri demişti. Daha ne olduğunu anlamadan çekti gitti arabayla egzozuna boğuldum Gözümde tomurcuk yaşlarla ağır ağır doğruldum Arkadaş geldi, sırtıma vurdu, unut dedi romanları Giy dedi tulumları. S*kerim dedim tulumlarını ben gidiyorum dedim mk. Hemen eve gittim ve bir süt banyosu yapıp kendime geldim. Sonra düşündüm ve o kadının tipim olmadığına karar verdim. İyiki de bana aşık olmamış diyorum şimdi kendi kendime.
    sacmaliklarbekcisi
    levent yani zengin insanların olduğu semte mi süt banyosu yapmana mı yoksa reddedilince hoşlanmadığını anlamana mı gülsem bilemedim
     magdur_sempanze
     son mutlu günlerimde bu şarkıyı son ses açıp yurttakileri rahatsız ediyordum.
      mrsnl33
      Torbacı dese hoşuna giderdi ama 😂😂
       selenaa
       Senin halin ne olucak ? Ben sana üzülüyorum tamirci çırağı 👨‍🔧🤥
        thetalentedmrripley
        Bu hikayeyi şarkı yapsan tutar yeminle
         silivri
         İzin gününde niye çalışıyorsun, mal mısın?
          sairsel
          Trollsün sen troll kal Yaz hadi dioları
           mrlawyerkk
           Serserilere de aşık olunur hocam, serseriler de sevilir. Seni etiketlemiş olabilir ama bu aranızda bir şeyler olmayacağı anlamına gelmiyor bence.
            sedefartuny
            Kim bu gözlerindeki yabancı diye de sorabilirdi arabesk arabesk. Kim bu serseri diye sorması çok daha ılımlı bir tavır bence.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.