Hoşlanılan Kişinin Yaptığı Küçük Ama Yürek Yaralayan Hareketler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   İlkokulda çok hoşlandığım bir çocuk vardı aynı zamanda sıra arkadaşımdı kendisi. Uçlu kalemlerin büyük sükse yaptığı zamanlarda ben buna "Kalemime uç takarken kırıyorum sen takar mısın?" demiştim. "Kullanmayı bilmediğin bir şeyi kullanma o zaman" demişti çocuk. Sesi, tınısı o birkaç saniyelik an hala dün gibi aklımda. O küçük kalbimi paramparça etmişti.
    busrawashere
    peki az harf çok sinir
     detokssuyu
     Çok hoşlandığım ama beden eğitimi derslerinde voleybol ve oynadığımız diğer top oyunlarında bana asla top atmayan bir çocuk vardı. Hala kalbim kırık ona karşı. Hayatta bazı şeyler aşılmıyor dostlar :)
      handeyakar07
      Doğru demiş
       mehmet_08
       kol kıllarını almaması
        asit
        üniversite zamanlarında, numaramı versem ders programını bana whatsapptan gönderir misin dediğim prenses, Bluetooth ile göndereyim demişti..kalbim pıt
         eski_bi_tanidik
         Bakmamasi 😭😅:(
          sedefartuny
          Birkaç gün önce adını henüz koyamadığımız bir ilişki içerisinde olduğum o malum hoşlanılan şahısla telefon görüşmesi yapıyorduk. Hayat Eve Sığar'ın yoğunluk olayına daha önce hiç bakmamış. Ben anlattım, indirdi uygulamayı falan derken konumuna baktı, annesinin bulunduğu şehre baktı, tüm arkadaşlarının lokasyonlarının risk durumuna baktı çocuk nerdeyse ama benim yaşadığım şehre bakmadı. Hala çok kırgınım.
           okadin
           İlkokulda hoşlandığım çocuk babamın adı Muhteşem olduğu için sürekli benimle dalga geçiyordu. Annemi taklit ederek 'Muhteşem, gel yemek çok muhteşem' gibi iğrenç espiriler yapıyordu.
            mrlawyerkk
            Ders notlarımı onunla paylaşıyordum, hoşlanılan kişi ya olacak o kadar. O da benim notları para karşılığında diğer öğrencilere satıyordu. Buradan bir kez daha kendisine yazıklar olsun diyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.