Hoşlanılan Kişinin Yaptığı Küçük Ama Yürek Yaralayan Hareketler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   İlkokulda çok hoşlandığım bir çocuk vardı aynı zamanda sıra arkadaşımdı kendisi. Uçlu kalemlerin büyük sükse yaptığı zamanlarda ben buna "Kalemime uç takarken kırıyorum sen takar mısın?" demiştim. "Kullanmayı bilmediğin bir şeyi kullanma o zaman" demişti çocuk. Sesi, tınısı o birkaç saniyelik an hala dün gibi aklımda. O küçük kalbimi paramparça etmişti.
    asit
    üniversite zamanlarında, numaramı versem ders programını bana whatsapptan gönderir misin dediğim prenses, Bluetooth ile göndereyim demişti..kalbim pıt
     mrlawyerkk
     Ders notlarımı onunla paylaşıyordum, hoşlanılan kişi ya olacak o kadar. O da benim notları para karşılığında diğer öğrencilere satıyordu. Buradan bir kez daha kendisine yazıklar olsun diyorum.
      detokssuyu
      Çok hoşlandığım ama beden eğitimi derslerinde voleybol ve oynadığımız diğer top oyunlarında bana asla top atmayan bir çocuk vardı. Hala kalbim kırık ona karşı. Hayatta bazı şeyler aşılmıyor dostlar :)
       okadin
       İlkokulda hoşlandığım çocuk babamın adı Muhteşem olduğu için sürekli benimle dalga geçiyordu. Annemi taklit ederek 'Muhteşem, gel yemek çok muhteşem' gibi iğrenç espiriler yapıyordu.
        sedefartuny
        Birkaç gün önce adını henüz koyamadığımız bir ilişki içerisinde olduğum o malum hoşlanılan şahısla telefon görüşmesi yapıyorduk. Hayat Eve Sığar'ın yoğunluk olayına daha önce hiç bakmamış. Ben anlattım, indirdi uygulamayı falan derken konumuna baktı, annesinin bulunduğu şehre baktı, tüm arkadaşlarının lokasyonlarının risk durumuna baktı çocuk nerdeyse ama benim yaşadığım şehre bakmadı. Hala çok kırgınım.
         busrawashere
         peki az harf çok sinir
          eski_bi_tanidik
          Bakmamasi 😭😅:(
           mehmet_08
           kol kıllarını almaması
            nediobuoc
            Lisede bi dönem kiloluydum o zaman çok aşık olduğum bi erkek arkadaşım vardı bana sarılıp biraz zayıfla demişti o an bi şey belli edemedim ama çok ağlamıştım
             vitaly
             Soğuk bir günde centilmenlik yapmak için ceketimi omzuna atmıştım. Ya hoşlanmıyorum böyle hareketlerden diyip ceketimi yere atmıştı...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.