Hoşlanılan Kişinin WhatsApp Son Görülmesinden Çıkarılan Bi' Takım Sonuçlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Çok çok önemli bir haber aldı belki, çok acildi. Başına bir iş geldi belki. Bunları olasılıkları düşünenlerin sayısı o kadar az ki. Herkes flörtü, sevgilisi gece WhatsApp'a girince bir tedirgin oluyor. Hemen bir aldatılıyor muyum acaba gerginliği başlıyor. İyi niyetli mi olsak biraz acaba? Ya da ben mi çok naif düşünüyorum?
    mevsimlerdensnbahar61
    Ya da şey aktif ama bana yazmıyor neden çünküü başka biriyle görüşüyor blaa blaa bunlar hep gapitaizmin oyunu ganmayın bunlara
     tsukyomi
     Yeni neslin leş dertlerine bayılıyorum. Resmen katalogdan dert olmayan dert seçiyorlar. Evet gecenin üçünde sırf seni 50 kişiyle aldatmak için uyanıyor. Çünkü gündüz asla yapamaz bunu, illa gece aldatacak.
      absurdizm
      benimkinin her şeyi kapalıydı hiç önemsemezdim çünkü hayatında benden başka arkadaşları konuştuğu insanlar vardı. ama olmayınca olmuyor işte
       yabadabadu
       son görülmesi açık olan da ne bileyim
        sedefartuny
        Beni de işkillendirir bak bu durum. Tabii ki süreklilik arz ediyorsa. Bir sevgilim her gece 4-5 dolaylarında giriyordu ama istisnasız her gece. Meğer bir sevdiceği varmış yurt dışlarında. Neyse bu durum sizi paranoyak etmek inşallah.
         samyeli90
         Hiç takmam bakmam da öyle bazen bende kapatıyorum
          peripedia
          E ben sürekli uykumdan uyanıp whatsappa giriyorum. Ne düşünüyor benden hoşlanan kimse acaba? Ne yapayım merak ediyorum grup konuşmalarını falan.
           gulfemkaya
           Kapatin şu son gorulmeleri, kapalı olma olayi geldiğinden beri kapalı derdim tasam azaldı valla
            alevalevay
            Bu fesatlıkla yaşanmaz ya hahah
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.