Hoşlandığınız Kızın Arkadaşlar Tarafından Beğenilmemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bastimaminoasidi
   Tam bir hayal kırıklığı durumudur bu. Biz kızla flörtleşirsin ve iyi şeyler hissedirsin. Güzel olduğunu da düşünürsün. Sonra bir gün arkadaşlarınla muhabbet esnasında flörtleştiğin kızı gösterip "o kanka çok güzel kızmı yakışır" cümlesini duymak istersin. O cümle öyle gelmeyince de tam bir hayal kırıklığı olur. Şöyle gelebilir o cümleler: "Kankam iyiymiş ya fena değil yani." "Sanki daha iyisini bulursun." Hafif yüz kıvırarak: "Kardeşim sen mutluysan sıkıntı yok yani." O ana kadar hoşlanarak flörtleştiğiniz kızı işte o an bir sorgularsınız. Çoğu erkekde ordan sonra toparlayamaz, eskisi gibi bakmaz o kıza.
    palmiye
    Böyle bir yorum yapmalarına müsade bile etmem. Ben hoşlanmışım onlara ne?
     _umut_
     Arkadaşlarım neden beğensin ki ? Ya da başkası neden beğensin ? O benim sevgilim ve ben beğenmişsem dünyada geri kalan 4.5 milyar kadın ile güzelliğinin karşılaştırılması beni alakadar etmez
      eski_bi_tanidik
      Olm siz ne satak karaktersiz insanlarsınız ya 🤬 Mesela kızlar (yani en azından bne) sevdigim çocuğu arkadaşlarımız beğenmediyse umrumuzda olmaz. Yaw he der geçer önümüze bakarız. Çünkü onlarla değil senle ilgili bişey bu. Ama siz naparsiniz? Anca başkalarının ağzının içine bakarsınız. Hemmen donuverirsinuz. Bu kadar mı dış görünüşe bu önem. Yok yok sizin gibilere güven olmaz.
       tivayci
       başkalarının fikirleriyle yaşamayı bıraktığında ve arkadaşlarını doğru seçtiğinde böyle sorunların olmuyor
        eefenizz_
        Beğenmesin banane. Benim işime gelir vallaha jöxgdkxkd benim arkadaşlarım çok yavşak oldukları için beğenmemeleri bayaa iyi olur sjdjdjd
         busrawashere
         teko bugün mesai zordu herhalde ama alacağın parayı hak ediyorsun
          redblack
          El şeyiyle gerdege girmek diye bir sozumüz var bizim. Bu oluyor
           kanadadabiryusuf0
           arkadaşım çok yok o yüzden.
            tsukyomi
            O an sorguluyorsan niyetin kızı tek sevmek değildir, ya da gizliden gizliye arkadaşlarına aşıksındır kız falan hikaye. Kısaca grup toplantısı, hayırlı olsun.
             asit
             kime ne olum, kimin haddine amk
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.