Homofobiklerin Homo Olması Çelişkisi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Hiç sekmez tamam bende öyle aşırı bir LGBT destekçisi değilim ama saygı duyuyorum ama homofobikleride anlayamayan insanlardanım abi direk rahat rahat yaşa işte ne uğraşıyon sex partilerinde aq kocaman milletvekilisin
    676irmak
    Genelleme yapma Genelleme yapma Genelleme yapma Genelleme yapma Genelleme yapma Genelleme yapma
     busrawashere
     homofobiklerin çoğu lezbiyen pornosu izliyor zaten
      ladydisko
      şimdi genellemeleri sevmem ama hemen hemen doğru
       dr.rock
       İnsanlar içsel sorunlarıyla çeşitli şekillerde mücadele ediyor. Normal olanlar anlamaya çalışıyor. Anormal tipler tepki veriyor, agresifleşiyor. Bu onun tezahürü
        30cmcetvel
        Söylediklerim yap, yaptıklarımı yapma :) 30 cm out
         patronicee
         Şimdi bir erkek kendini kadın hissedip kadın gibi giyinip kadın gibi yaşıyor ama takım taklavat erkek yani. Kadın gibi hissettiği halde gene kadınlardan hoşlanıyor, kadınlarla birlikte oluyor. Bu insana ne deniyor? Ve bu tür insanlarla birliktelik yaşayan kadınlara ne deniyor?
          thetalentedmrripley
          Adam empati yapmaya çalışıyor, homofobisini yenmeye çalışıyor belki de; çok da üstüne gitmeyin adamcağızın. Ağrıları geçince gerekli açıklamayı yapacaktır reyiz.
           nickiharuto
           Homofobik ifadesini devre dışı bırakıp düzeltelim. Homo sevmeyen insan!!! aaaa ne acayip Homo sevmeyen mi var. Homo ve lgbti sevmek zorunda mı insan? ben insan seviyorum suç mu işliyorum. Homo ve lgbti sevmiyoruz bunu pişirip pişirip ortaya dökmenin alemi ne. Bundan o bahsettiğiniz insanlarda rahatsızdır. Nokta.
            cinayetvaraga
            öncelikle bir kez daha ne kadar rezil bir türkce dil bigin var bize gösterdin. ayrıca sanane milletin s*kinden, kukusundan, g*tünden başından. ulan bu kadar meraklıysan git artık bir seviş sonra gel anlat hepimiz rahatlayalım. bu ne amk manastır rahibesi gibi eli apış arasında o dio senin bu dio benim geziyorsun.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.