66
2.12.2020
Homofobiklerin Homo Olması Çelişkisi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   muzlu-pasta
   Hiç sekmez tamam bende öyle aşırı bir LGBT destekçisi değilim ama saygı duyuyorum ama homofobikleride anlayamayan insanlardanım abi direk rahat rahat yaşa işte ne uğraşıyon sex partilerinde aq kocaman milletvekilisin
    676irmak
    Genelleme yapma Genelleme yapma Genelleme yapma Genelleme yapma Genelleme yapma Genelleme yapma
     busrawashere
     homofobiklerin çoğu lezbiyen pornosu izliyor zaten
      ladydisko
      şimdi genellemeleri sevmem ama hemen hemen doğru
       djsinemovic
       Şu cümleleri biraz daha anlaşılabilir kurun ya ne anlattığın belli değil ki yorum yapalım
        dr.rock
        İnsanlar içsel sorunlarıyla çeşitli şekillerde mücadele ediyor. Normal olanlar anlamaya çalışıyor. Anormal tipler tepki veriyor, agresifleşiyor. Bu onun tezahürü
         30cmcetvel
         Söylediklerim yap, yaptıklarımı yapma :) 30 cm out
          patronice24
          Şimdi bir erkek kendini kadın hissedip kadın gibi giyinip kadın gibi yaşıyor ama takım taklavat erkek yani. Kadın gibi hissettiği halde gene kadınlardan hoşlanıyor, kadınlarla birlikte oluyor. Bu insana ne deniyor? Ve bu tür insanlarla birliktelik yaşayan kadınlara ne deniyor?
           thetalentedmrripley
           Adam empati yapmaya çalışıyor, homofobisini yenmeye çalışıyor belki de; çok da üstüne gitmeyin adamcağızın. Ağrıları geçince gerekli açıklamayı yapacaktır reyiz.
            nickiharuto
            Homofobik ifadesini devre dışı bırakıp düzeltelim. Homo sevmeyen insan!!! aaaa ne acayip Homo sevmeyen mi var. Homo ve lgbti sevmek zorunda mı insan? ben insan seviyorum suç mu işliyorum. Homo ve lgbti sevmiyoruz bunu pişirip pişirip ortaya dökmenin alemi ne. Bundan o bahsettiğiniz insanlarda rahatsızdır. Nokta.
             cinayetvaraga
             öncelikle bir kez daha ne kadar rezil bir türkce dil bigin var bize gösterdin. ayrıca sanane milletin s*kinden, kukusundan, g*tünden başından. ulan bu kadar meraklıysan git artık bir seviş sonra gel anlat hepimiz rahatlayalım. bu ne amk manastır rahibesi gibi eli apış arasında o dio senin bu dio benim geziyorsun.
              bisidiyicem
              üşenmedim araştırdım. escinsellik tamamen bir tercihtir. o yüzden ben buyum falan filan hikaye. ne kadar eşcinsel varsa ........ homofobik demek homoseksullekten korkandır. nefret eden değildir.
               gulun
               Konudan ayrı;Eşcinsellik 2 kısım biyolojik olarak doğuştan çift organla doğan insanlar var bunun dinde bir hükmü var hatta isteyen inceleyebilir hünsa deniyor sanırım.günümüzde eşcinsellik bu doğuştan gelen özellik haricinde kişilerin gerek hormonal bozukluk gerek bilinçaltı gerek farklılık ihtiyacı veya sevgiyi aşırı algılama vb çok fazla örnek verilebilir benim düşüncem bu beyinde biter ve psikolojik hastalıktır-evet normal değildir-pedofili gibi veya hayvana ilgi duymak gibi veya yasağın cezbetmesi olabilir.. herkes istediğini yapar tabii islamda da bu böyledir şeriatle yönetilmiyor ülke sonuçta ahirette karşılığını göreceğiz her yaptığımızın .. bu şekilde kendi cinsine ilgi duyan arkadaşların bu olayı abartması teşkilat oluşturması özgün bayrak vs gibi ayrımcılığa yönelmesi vb durumları da; dünyadaki tek sıkıntı buymuş sanki dini istismar edenler insanları öldürenler yokmuş gibi bu arkadaşları önemseyip olay çıkaranları da anlayamıyorum. Olan yeni nesile oluyor. İnternette her yerde ergen asi çocukların kolayca erişebileceği ‘normal ancak dışlanan’ gibi gösterilen eşcinsellik onların bilinçaltına ciddi zararlar veriyor bu duruma üzülüyorum. Homofobik sayılır mıyım?çokta umrumda değil açıkcası:)
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.