Homofobik Bireylerin Gizli Gay ya da Eşcinsel Olduğu Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   issizmadaaam
   Ne derseniz deyin, beni aksine inandırmanız impassible. Homofobik ya da aşırı hetero olan bireylerin içlerinde mutlaka bastırılmış bir gay ya da eşcinsel oluyor. Yoksa LGBTli bireylere karşı bu kadar nefret dolu olmalarının başka bir açıklaması olamaz. Kendi bastırdıkları duyguları karşı tarafta görmek çıldırtıyor kendilerini.
    hanmergen
    Neden ki? PKK'lılardan nefret edenlerin içinde gizli bir PKK'lı mı var? Veya örümcekleri sevmeyen bir adam aslında gizli bir Örümcek Adam mıdır? Aşırı milliyetçi bir adamın içinde bir yerlerde aşırı komünist bir devrimci mi vardır mesela? Çok sofu bir adam aslında gizli ateist midir? Homofobiklerin gizli homo olduklarına dair çıkarım da en az bu örnekler kadar saçma ve salakça bence. Ben homoları sevmem. Ama sırf homo oldukları için onlara zarar vermeyi de doğru bulmam. Sırf bu yüzden saldırıya uğramaları saçmalıktır. Heteroluk üzerinden eşcinsellere saldıranlara nasıl karşıysam, eşcinsellik üzerinden hetero düşmanlığı yapanlara karşıyım. Yani son zamanlarda resmen homo faşizmi var. Öyle ki bu konuda herhangi bir hakaret olmaksızın, herhangi bir saldırı olmaksızın, sadece eşcinselleri sevmediğini açıkça ifade etmek bile bazı sosyal medya ortamlarında banlanma nedeni bile olabiliyor. Ben onları sevmeme hakkımı kullanıyorum.
     mrsnl33
     Bence de çok ilginç bir yaklaşım.Her konuda böylemiyiz sizce?Sevmediğimiz her şeyi aslında gizliden gizliye seviyormuyuz?
      gregory_
      Ne alaka mk, osur osur ipe diz.
       veritas-vos-liberabit
       Senin mantığına göre her şey bir zıttının eseridir. Felsefe yapmayacağım ama şu kadarını söyleyeyim. Daha az saçma bir düşünce gördüm. Zirveye oynuyorsun. Eşcinselliği tercihen yapanlardan olma ihtimalin var gibi gibi.
        kania_
        Sevmediğimiz herşeyi neden gizliden gizliye sewelimki.Bunun için genelleme yapılmaması lazım belki vardır belki yoktur ama herkezde olduğu ne mana
         tsukyomi
         Doğru, inandırmamız impassible, impossible değil.
          gilad-pellaeon
          o mantıkla noodle'dan nefret edenler şimdi gizli çinlimi oluyor? mindfukkkkkk
           belizzimaaa
           impossible olmasın o...
            goygoysporz
            alakasız
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.