Hollanda'daki Gençlere 58 Milyon Euro Ayrılırken Türkiye'deki Gençlere 8-5 Mesai Ayrılması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   Hollanda pandemi döneminde kendini kötü ve yalnızlaşmış hisseden, aktivitelerden geri kalan gençler için bütçesinden tam olarak 58 milyon euro ayırmış. Bu parayla artık festivaller, kurslar, geziler yapıp uzun süredir özgürce evinden çıkamayan ve arkadaşlarıyla görüşemeyen bu yüzden de kendini mutsuz hisseden gençleri biraz daha hayata karşı motive edebilirler. Bizde işte 20 yaşından küçükler sadece 1 4 arası çıkabilirken dışarı, çalışanların çalışmaya gitmek zorunda olması, diğer gençlerin de evde bunalımdan sosyal medya bağımlısı olması devam ediyor hala. Zaten euro bu haldeyken hayal bile olan yurtdışı, dinlemesi harika bi masala dönüştü gibi???? Günlerden bir gün, çoook uzak diyarlarda adı Hollanda olan ve orda mutlu olan herkesin yaşadığııı, kanallarla ve ışıklarla bezeli bir ülke varmıışş...
    serenity_s
    Coğrafya kaderdir
     cinayetvaraga
     neyi tartışıyorsunuz hala? Mukayeseler bizi daha mutsuz ediyor. Mal bu. yapacak bir şey yok. ülke de bu. Tutunuyoruz. başka şans yok!
      tsukyomi
      Eh, insan belli bir süre büyüklerinin seçimleriyle, sonra kendi seçimleriyle yaşar. Kötü seçim, kötü yaşam. Şaşırılacak bir durum değil bu.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.