Hollanda'da 'İslamdan Arındırma Bakanlığı' Kurulacak Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Aşırı sağcı siyasetçi Geert Wilders'in seçim vaadi imiş İslamdan Arındırma Bakanlığı kurma fikri. İslam ülkelerinden sığınmacı veya göçmen almamak, Camiler, islami okullar ve Kur'an-ı Kerim aracılığıyla islami ideolojinin yasaklanması da program dahilinde olacakmış. Kamuda başörtüsü yasağı uygulanacak, sığınma talepleri durdurulacak ve sığınmacı merkezleri kapatılacakmış. Hollanda gibi birçok ülke iç dinamiklerdeki sorunun islamdan kaynaklandığını düşünüyor ve bu durumu kendi lehlerine çevirmek için savaşıyor adeta. Bizim medyamıza bu durum "Küstah Adam" ve "İslama Saldırı" başlıkları ile yansıdı. Fetöcü olarak bile tanımlandı Wilders. Hollandalılar nerede laiklik diye soruyorlar haliyle.
    me_out_bye
    Ne olduğundan belli. 'Aşırı' falanca slk şahsiyet. Konuşuyor işte... Aşırılığını yapıyor. Pek hoş bir şey değil. Tahrik edici saldırgan ofensif bir tutum.
     handeyakar07official
     Din ve ırk üzerinden ayrımcılık bitmedikçe Dünya düzelmez.
      nickimdebileolmaz
      Bazı Avrupalı insanların sığınmacılar hakkında ki görüşü tam olarak bu.
      https://youtu.be/hRW19C5IHas
      https://youtu.be/hRW19C5IHas
       mrs_furby
       Şimdi siz bunun uygarca mı olduğunu düşünüyorsunuz? Öyleyse bizler de hatta diğer devletler de, Yahudileri, Hıristiyanları vs. arındırma bakanlığı kuralım, kursunlar. Çok uygarca ve hoş bir hareket bravo 👏👏👏 İslam bir şeylerin önünde engel değil, kaldırmak yalnızca size barbarlık katar. Ötesini değil.
        peripedia
        İslamdan Arındırma derken? Meditasyon gibi bir şey mi? Dünya ülkeleri Suriyeli mülteci krizini o kadar yanlış yönettiki iş buralara kadar geldi ve halk bu gibi kararlara alkış tutuyor. Din ya hu din! Yol anlamına geliyor. Kişinin kendi yolu, kendi hayatı. Din siyasetini bırakın artık. Herkes için cehenneme çevirdiniz Dünyayı.
         eski_bi_tanidik
         Faşizmini siktklerim. Orospu çocukları. Küfür etmeden edemiyo insan ya. Islam gotünüze mi battı skikler
          gulfemkaya
          Hollanda gibi özgürlüklere değer veren bir ülke için çok rezalet bir durum. Siyasetlerini bilmediğim için adamın konumu bilmiyorum ama böyle bir teklif etmesi dahi çirkinliğini ortaya döküyor
           gilad-pellaeon
           Büyütmeyin şu adamları Bu herifin partisine yüzde beş oy veren bile yok hatta partisini bilen yok ama siz bu herifi paylaşarak reklamını yapıyorsunuz
            muzlu-pasta
            Müslümanlar s*ksin seni derdin ne amk
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.