Hızlı Saç Uzatmak İçin Tavsiyeleriniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Geçen aylarda saçlarımı kestirmiştim, sanırım küstüler bir türlü uzamıyorlar ve artık sinirlerimi bozmaya başladı bu durum. Influencerler saç uzatmak için bir sürü öneride bulunuyorlar ama kullandıkları ürünlerinin fiyatları bizi aşar. O yüzden nispeten uygun fiyatlı ya da ev yapımı bir ürün olabilir faydasını gördüğünüz bir şey varsa paylaşırsanız çok seviniriim
    leb
    her gün yıka yeterli
     tsukyomi
     Gri haricinde saçımı boyamadığım renk yoktu 4 yıl öncesine kadar, sonunda kulaklarıma kadar yanık saçlarla kaldım. Önce tek renge kilitlendim ve 2 ayda bir boyadım. Uçları düzenli kestim. Diplere Supergro, boy ve uçlara katı hindistan cevizi yağı kullandım. 1.5 yıl sonra saçlarım omuzlarımdaydı, şu an belimden bir iki tık üste sabitledim, her ay da boyuyorum. Supergro biraz pahalı ama cidden işe yarıyor ya. Zaten bir kutusu 6 ay ve üstü gidiyor. Bu arada mümkünse başkasına masaj yaptır, yoksa her gün kendin yap, kan dolaşımı hızlansın.
      badideasensei2
      bende saçımı kestim, kendim evde ksdnns. Genelde kendim kesiyorum çoğunu da severek kullandım. Neyse işte ama annem saçlarını uzat artık diye baskı yapıyor. İki yemek kaşığı pirince 1 s. bardağı su koy. kavanoza olabilir ya da bardakta kalsın. Kavanozda kötü kokuyor. Karışım su eklenmiş rakı rengini alacak. Mesela bunu akşam hazırla sabaha kadar bekle. Saçına yıkamadan önce o suyu sprey yardımıyla diplerine doğru uygula. Sonra da saçını yıka. Parlaklık da veriyor.
       talihsizinteki
       fotodaki yomi mi?
        silivri
        Bepanthen, bemiks, evigen meşhur üçlüdür. Argan yağı, keratin serumu ve bir çok çeşit yağ. Bunun dışında ısırgan otu, papatya gibi bitkileri kaynatıp kullanabilirsin. Elma sirkesi de favorilerimdendir ama en azından kemal kükrer markasından aşağı düşme. Kadının biri bana doğum kontrol hapı önermişti ama ben pahalı diye almamıştım. Yani hazırda falan varsa saçın için de kullanabilirsin. Bir de çinko var tabi çinkoyu unutmamak lazım.
         sedefartuny
         Düzenli aralıklarla kestirmek dışında hiçbir püf noktası ve formülü yoktur bazı hemcinslerime bakıyorum saçının kırığı tepesine kadar çıkmış saçım uzamıyor diyor uzamaz tabii.
          yagmur_ults
          Düzleştirici ve maşa kullanmayıp uçlardan düzenli kestirmek. Ayrıca saç uçlarını hep yağlarla nemli tutmak.
           gossipdio
           İyi bir beslenme ve uzun süre uçlarından bile aldırmamak çok fazla kimyasal, ısı kullanmamaya çalışmak.
            gundemss
            Isı ve boyadan uzak durmak. Diğer kimyasal uzatma şeyleri bence yalan
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.