Hiçkimse ile Yakın Olmayı İstememek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sardunya
   muzdarip olduğum, hem nefret ettiğim hem de çok sevdiğim huyum. insanlarla zaman geçirmeyi çok seviyorum, sosyal olmayı, yeni kişiler tanımayı, yeni yerler gezmeyi fakat yakın olmak beni boğuyor. birilerine hesap verecek olmayı düşünmek bile yakınlık kurmamı engelliyor. en yakın arkadaşımla bile ayda iki kez telefonda konuşuyorum mesela. acaba psikologa gitmem gerekiyor mu bunu düşünüyorum.
    honeybee
    bilmem belki biraz dinlenmen gerekiyor , çok fazla sosyal oldugun için yalnızlığa ihtiyacın olabilir bnce normal olabilir. ama istersen git tabii doktora sen bilin
     peripedia
     Galiba şu sıralar ben. Benden uzak olsun Allah'a yakın olsun modunda takılıyorum çünkü.
      terliklihayvan
      gerçekten bu bağlanma problemleri başa bela. neden kaynaklandığını ve nasıl çözüleceğini kendi kendine anlamak güç. ama profesyonel destek bu problemlerde önemli ölçüde fayda sağlıyor.
       fuzbing
       Çok faktörü var, yaş medeniyet durumu yaşanılan ortam vs. evet giderseniz iyi olur.
        tsukyomi
        Çok istedim bu huyu, böyle olanlara da özendim. Ama tabi ki adi evren mi, ilahi güç mü yoksa benim alter egomun işi mi bilmiyorum artık, sen her masada olacaksın kuralı koydu. İşim gereği Bulgariya başbakanıyla kafa kafaya veriyorum, gerçekten eskortluk yapan arkadaşım var, 4 ülke askeriyle de ilişkilerim iyi ve eski ekolden bir anarşistle kalp bağım var. Tüm aşırı uçları bırakıp dinlenesim geliyor artık.
         lutfen-ama
         Eğer psikoloğa gitmen gerekiyormuşsa bana da haber ver birlikte gidelim bari. ❤️
          kejnedar
          Yediğim kazıkların sonucudur bu durum. Sonra dön eski haline dönebilirsen.belki zamanla aşarım bu durumu.. bilemiyorum..
           sedefartuny
           Gayet de kabul edilebilir ve güzel bir yaşam tarzı bence. Neden olmasın. Her insanın hayatında bu gibi dönemler olabilir, olacaktır da.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.