Hiçkimse ile Yakın Olmayı İstememek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sardunya
   muzdarip olduğum, hem nefret ettiğim hem de çok sevdiğim huyum. insanlarla zaman geçirmeyi çok seviyorum, sosyal olmayı, yeni kişiler tanımayı, yeni yerler gezmeyi fakat yakın olmak beni boğuyor. birilerine hesap verecek olmayı düşünmek bile yakınlık kurmamı engelliyor. en yakın arkadaşımla bile ayda iki kez telefonda konuşuyorum mesela. acaba psikologa gitmem gerekiyor mu bunu düşünüyorum.
    sedefartuny
    Gayet de kabul edilebilir ve güzel bir yaşam tarzı bence. Neden olmasın. Her insanın hayatında bu gibi dönemler olabilir, olacaktır da.
     kejnedar
     Yediğim kazıkların sonucudur bu durum. Sonra dön eski haline dönebilirsen.belki zamanla aşarım bu durumu.. bilemiyorum..
      lutfen-ama
      Eğer psikoloğa gitmen gerekiyormuşsa bana da haber ver birlikte gidelim bari. ❤️
       tsukyomi
       Çok istedim bu huyu, böyle olanlara da özendim. Ama tabi ki adi evren mi, ilahi güç mü yoksa benim alter egomun işi mi bilmiyorum artık, sen her masada olacaksın kuralı koydu. İşim gereği Bulgariya başbakanıyla kafa kafaya veriyorum, gerçekten eskortluk yapan arkadaşım var, 4 ülke askeriyle de ilişkilerim iyi ve eski ekolden bir anarşistle kalp bağım var. Tüm aşırı uçları bırakıp dinlenesim geliyor artık.
        fuzbing
        Çok faktörü var, yaş medeniyet durumu yaşanılan ortam vs. evet giderseniz iyi olur.
         peripedia
         Galiba şu sıralar ben. Benden uzak olsun Allah'a yakın olsun modunda takılıyorum çünkü.
          honeybee
          bilmem belki biraz dinlenmen gerekiyor , çok fazla sosyal oldugun için yalnızlığa ihtiyacın olabilir bnce normal olabilir. ama istersen git tabii doktora sen bilin
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.