Hiçbir Şey Yapmadan Gerçek Aşkı Bekleyenler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Hayatta hiçbir şeyin çabalamadan olmayacağı görüşündeyim. Her konuda olduğu gibi aşkta da böyle bence. Belki de daha önce hiç denk gelmediğim içindir ama şu zamanda kadar tesadüf eseri biriyle hiç tanışmadım. Hep bir bağlantı sonucu birilerini bulmuşumdur, hoşlandığım olduğunda da çabalayarak tanışmışımdır. Tesadüf eseri tanışann, bir anda oldu her şey diyen insanlar da var tabii yok değil ama ben inanmıyorum. İlla ki bir geçmişi, bir bağlantı yeri vardır. Armut piş ağzıma düş hayallerine kapılmamak lazım. Çok yakın arkadaşım en ufak bir şey yapmadan hayatının aşkını bekliyor :D Yok böyle bir dünya yaklaşık 24 yıldır da yalnız hala bekliyor... Git tanış birileriyle diyorum yok o gelecek ayağıma diyor. Turşu kurma vakti geldi sanırım. Sizce gerçek aşk kendi kendine sizi bulur mu ? Yoksa bir adım atmak şart mı ?
    kafatamircisi
    Doğal olanı da budur zaten, ne kadar uğraşırsan o kadar yorulursun siz onu bulamazsınız o sizi bulur aşk tesadüfleri sever. Aşkı bulmak için hiç bişey yapmayan insan ise ava gidenin avlandığını bildiği için sakin sakin hayatını yaşayan insan da olabilir. kendi kendine yetiyordur, ilkel duygularını kontrol altında tutma yeteneği büyük ihtimalle daha güçlüdür, seks seks diye yırtınmadığı ya da yalnızlıktan ölümüne korkmadığı için anın tadını çıkarıyordur. aferin kendisine... kendisi olabilene...
     catherine-earnshaw
     Hiçbir şey yapmıyorsa beklemiyordur Allah aşkına aşk arayan insan öyle odun gibi bekler mi arkadaşlar? Peygamber miyiz ki her istediğimiz olsun? Umudu kesmiştir.
      fairytale-
      Beklemek ne ya şu şu gelsin diye umut ediyorsun. Beklerken oyalanin bari .p İyi bir şey istiyorsan gidip tut elinden ve al!
       me_out_bye
       Aşk aranarak bulunmaz. Birden karşına çıkar. Çabalar uygun kıvama gelirseniz imkanlarınız varsa başarılı bir aşk birlikteliği olur. Beceremezseniz elinizden kayar gider. O yüzden bazıları için hayatının şansıdır bazıları için ise hayatının acısı. Aşk aynıdır aşkta suç yoktur ama. Aşk aşktır işte işini yapar. İnsanları birbirine hayran bıraktırır. Kişilerin durumları yaptıkları şeyler sonucu değişik sonuçlara varılır. Tabi yinede evinde otururken gelip kapını çalıp seni bulmasinı bekleyemezsin. Ulaşılabilir olmalısın. İnsan görmek tanımak için insanlarin seni görmesine tanımasına izin vermelisin. insanların olduğu yerlerde bulunmalısın. Okul, iş, gezmekte, internette. Varlığını göstermezsen kendini erişilemez kılarsan kimse seni bulamaz. Bulsada ulaşamaz. - Aşk iki kişinin varlığı ve emeğidir yani bence.
        sairsel
        En güzeli hiç beklemediğin bir anda pat diye karşına çıkan aşktır. Dağ başında mağaraya falan kapanmadıysan er veya geç muhakkak bir yerde karşına çıkacaktır.
         android_dahaiyi
         çok fazla romantik film izlemişsiniz. armut piş ağzıma düş demekle olmaz bu işler siz de adım atmalısınız
          mervenizz_
          KDSKAJFLKSJALK bu ben
           cinayetvaraga
           Beklersin, bakarsın olmaz ama tamamen gözlerini kapadığında yanına bir bakmışsın bir çift el. yaşamanın da en güzel tarafı bu bilinmezlikler, sürprizler. o olacaksa, bulacaksa bulur. Forest Gump'ta annesinin dediği gibi "Hayat bir kutu çikolata gibidir. içinden ne çıkacağını asla bilemezsin"
            minmina
            sadece gerçek aşkı beklerken değil genel olarak hiçbir şey yapmıyorum fdfsdf. bana gelmelerini bekliyorum: aşkın, paranın, mutluluğun...
             tsukyomi
             Yani bir hareket yapın tabi. Ya da yapmayın ne bileyim. İnsan ilişkileriyle ilgili bildiklerimi unuttum artık. Yapın bir şeyler, o da gelir zaten.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.