Hiçbir Şey Yapmadan Gerçek Aşkı Bekleyenler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Hayatta hiçbir şeyin çabalamadan olmayacağı görüşündeyim. Her konuda olduğu gibi aşkta da böyle bence. Belki de daha önce hiç denk gelmediğim içindir ama şu zamanda kadar tesadüf eseri biriyle hiç tanışmadım. Hep bir bağlantı sonucu birilerini bulmuşumdur, hoşlandığım olduğunda da çabalayarak tanışmışımdır. Tesadüf eseri tanışann, bir anda oldu her şey diyen insanlar da var tabii yok değil ama ben inanmıyorum. İlla ki bir geçmişi, bir bağlantı yeri vardır. Armut piş ağzıma düş hayallerine kapılmamak lazım. Çok yakın arkadaşım en ufak bir şey yapmadan hayatının aşkını bekliyor :D Yok böyle bir dünya yaklaşık 24 yıldır da yalnız hala bekliyor... Git tanış birileriyle diyorum yok o gelecek ayağıma diyor. Turşu kurma vakti geldi sanırım. Sizce gerçek aşk kendi kendine sizi bulur mu ? Yoksa bir adım atmak şart mı ?
    sedat_kaya
    ben attım engelledi bekliyorum halen
     sairsel
     En güzeli hiç beklemediğin bir anda pat diye karşına çıkan aşktır. Dağ başında mağaraya falan kapanmadıysan er veya geç muhakkak bir yerde karşına çıkacaktır.
      kafatamircisi
      Doğal olanı da budur zaten, ne kadar uğraşırsan o kadar yorulursun siz onu bulamazsınız o sizi bulur aşk tesadüfleri sever. Aşkı bulmak için hiç bişey yapmayan insan ise ava gidenin avlandığını bildiği için sakin sakin hayatını yaşayan insan da olabilir. kendi kendine yetiyordur, ilkel duygularını kontrol altında tutma yeteneği büyük ihtimalle daha güçlüdür, seks seks diye yırtınmadığı ya da yalnızlıktan ölümüne korkmadığı için anın tadını çıkarıyordur. aferin kendisine... kendisi olabilene...
       mervenizz_
       KDSKAJFLKSJALK bu ben
        terliklihayvan
        kendi kendine gelir bulur, aşk habersiz gelir gider. eğer uğruna çabalıyorsan, işin içine mantık girmiştir. mantık her zaman duyguyu -hemen olmasa da- bastırır. inan tesadüf eseri oluyor, çok da güzel oluyor çok da süper oluyor.
         kejnedar
         Benim bu. Arayış içinde olmam hiç sevgililerim de hep çevremden olmuştur. ben daha çok ilişki süresince çok şey yapan taraf oluyorum ama sanırım oda yetmiyor
          tsukyomi
          Yani bir hareket yapın tabi. Ya da yapmayın ne bileyim. İnsan ilişkileriyle ilgili bildiklerimi unuttum artık. Yapın bir şeyler, o da gelir zaten.
           me_out_bye
           Aşk aranarak bulunmaz. Birden karşına çıkar. Çabalar uygun kıvama gelirseniz imkanlarınız varsa başarılı bir aşk birlikteliği olur. Beceremezseniz elinizden kayar gider. O yüzden bazıları için hayatının şansıdır bazıları için ise hayatının acısı. Aşk aynıdır aşkta suç yoktur ama. Aşk aşktır işte işini yapar. İnsanları birbirine hayran bıraktırır. Kişilerin durumları yaptıkları şeyler sonucu değişik sonuçlara varılır. Tabi yinede evinde otururken gelip kapını çalıp seni bulmasinı bekleyemezsin. Ulaşılabilir olmalısın. İnsan görmek tanımak için insanlarin seni görmesine tanımasına izin vermelisin. insanların olduğu yerlerde bulunmalısın. Okul, iş, gezmekte, internette. Varlığını göstermezsen kendini erişilemez kılarsan kimse seni bulamaz. Bulsada ulaşamaz. - Aşk iki kişinin varlığı ve emeğidir yani bence.
            android_dahaiyi
            çok fazla romantik film izlemişsiniz. armut piş ağzıma düş demekle olmaz bu işler siz de adım atmalısınız
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.