Hiçbir Sebep Yokken Gelen Ağlama Krizleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Sebebini asla bilmediğim bir şekilde hiçbir sebep yokken size de ağlama krizleri geliyor mu? Sanırım fark etmeden içten içe dolarak birden elinden kalem düştü diye bile ağlayabiliyoruz. Şimdiden gelecek sorulara için önden söylüyorum hayır regl değilim
    kendi-cazibesi
    Bir gözyaşında saklı hayat!..
     visnelikapkek
     Çünkü bazı boşlukları sadece ağlamak doldurabiliyor. Ağlamak güzeldir, ağlayın arkadaşlar.
      disi.ejderya
      Duygularimi aldırdım tsklr
       silmarillion
       Halil Cibran ne güzel söylemiş; Ve bir kadın söz aldı, "Bize neşe ve kederden bahset" Ve o yanıtladı: Neşeniz kederinizin maskesiz halidir. Kahkahalarınızın yükseldiği aynı kuyu sık sık gözyaşlarınızla dolar. Başka nasıl olabilir ki? O keder varlığınıza ne kadar kazınırsa, o kadar neşe dolarsınız. Şarabınızı koyduğunuz kadeh bir zamanlar çömlekçinin fırınında pişenle aynı kadeh değil mi? Ruhunuza dinginlik veren lavta bıçaklarla oyulan ağaçla aynı değil mi? Neşeliyken yüreğinizin derinlerine bir bakın, göreceksiniz ki sizi neşelendiren şey, sizi daha önce kederlendirendir. Kederliyken yüreğinizin derinlerine bir kez daha bakın Göreceksiniz ki ağladığınız şey bir zamanlar sevincinizdi. Bazılarınız neşe kederden önemlidir, diyor Bazılarınız hayır keder neşeden önemlidir, diyor Ben diyorum ki onlar birbirinden ayrılmaz. Onlar birlikte gelir, biri masanızda sizinle yalnız otururken, diğeri yatağınızda uyuyordur. Siz neşe ve kederinizin arasında bir terazi gibi sallanırsınız aslında. Yalnızca içiniz boşken dengede ve sabit durursunuz, Hazine avcısı altın ve gümüşünü tartmak için sizi kaldırdığında, Ya neşeniz ya da kederiniz ağır basar.
        montana_
        Hiçbişey yokken ağlanmaz.
         kafatamircisi
         Oğlum çekpas getirin yine buralar Kudüteki Yahudilerin ağlama duvarına dönecek))
          alfawolf58
          Sebebim var ama ağlayamıyorum...
           sahsina.munhasir
           Biriktirmeyin akidişler, ağlayın gitsin
            patronicee
            Bu hissimi kaybedeli çok zaman oldu. Bir çok sebep varken bile ağlayamıyor bazı insan.
             tsukyomi
             Yılda en fazla 3-4 kez ağlarım, onların da sebebi aynıdır. Yani maalesef, ağlamanın çözüm olmayacağı öğretildiğinden beri ağlamıyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.