Hiçbir Bağlantınız Olmayan Ama Hoşlandığınız Kişiyle Nasıl Tanışırsınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   egeboi
   Baştan söyleyeyim bu çok tartışmalı bir konu. Ve senaryolar şöyle: Atıyorum yazlık bir memleketin bir beldesinde sezonluk garsonsunuz ve mekana birisi geldi, gördünüz ve o anda inanılmaz etkilendiniz... Hayvan gibi süzmeniz tabii ki normal bir şey değil ama gördüğünüz o andan sonra aklınızdan çıkmadı diyelim keşke bi şekilde tanışsak diyorsunuz içinizden. Bu kişi masadan kalkarken kredi kartı ile hesap ödedi diyelim... Biliyorsunuz ki kredi kartı ile ödenen hesaplarda kredi kartı sahibinin ismi açıkça makinenin yazdığı kağıtta yazıyor. Yani o mekandaki garson olarak o insana sosyal medyada -tabii eğer kullanıyorsa- ulaşma şansınız epey yüksek. Böyle bir durumda ne yapılmalı sizce? Kişi beğendiği ve o anda çok çok hoşlandığı, elektrik aldığı kişi ile tanışmak istiyor. Nasıl tanışacak? Sosyal medyadan mesaj atsa işin sonu nerelere gelir az çok tahmin ediyorsunuzdur. Bunun yanında o insanı bir daha görme ve hayat akışında tanışması da imkansıza yakın. Kalbine gömüp unutacak mı yoksa mesaj mı atacak buyrun sohbete... Şu twit sahibi şu an twitter'da linçleniyor mesela bunu olumladığı için:
   https://twitter.com/edanurtskn/status/1280298286499463171
   https://twitter.com/edanurtskn/status/1280298286499463171
    buse01
    Ya benim de öyle vardı cafede bakıştığım biri o da bana bakıyordu.Hoşlanmıştım.Ve o cafede başka biri daha bakıyordu arkadaşım diyordu ben de tiye almıştım bana bakan kişiyi.Araştırdım adını biri seslendi duydum yazdım faceye sıra sıra gezdim bulana kadar sonra buldum mesengerdan el salladım falan filan olmadı ya abi kardeşe bağladık en sonunda geçen galeride arabalara bakarken gördüm onu hiç değişmemiş.
     leafgoat
     moruk cekinmene gerek yok neticede medeni yaratıklarız nazik kibar ve samimi bir merhaba ile sohbete başlaya bilirsin ismini cismini nereden buldugunu sohbetin gidisatına göre acıklaya bilirsin
      tsukyomi
      Bu konuda stalk biraz önem arz ediyor. Mesela sevgilisi/eşi var mı? Kimdir? Necidir? Varsa bir olumsuzluk nanay. Yoksa sevdiği şeyler neler, hobileri, takıntıları var mı bunlara bakarsın ki bunlar da başlı başına bir silahtır zaten kullanmasını bilene. Bu gibi senaryolarda olasılıklar bol. Benimkilerin sosyal medya hesabı yoktu aw. Yüzük var mı yok mu, iletişimi nasıl, vücudunun verdiği mesaj ne diye diye gözlerim 50 kalibrelik keskin nişancı tüfeğine döndü. Taktiksiz dalmak zorunda kaldım. İmkan varken bas mesajı gitsin. Aklında kalmasından iyidir.
       issizmadaaam
       Sosyal medya hesabı açıksa bir güzel stalklayıp gittiği yerlere gidip, sanki tesadüfmüşçesine birkaç karşılaşma ayarlanabilir bence. Benim kuzenim sadece adını soyadını bildiği çocuğu stalklaya stalklaya annesinin gittiği seramik kursuna gitmişti. Ordan annesiyle tanışıp sonrasında çocukla tanışmıştı. Sıfır şaka.
        raselika
        Söyleyenin bir yüzü, reddedenin iki yüzü kara der ulaşmak için elimden geleni yapardım.
         noobzac
         Şöyle:
         https://www.youtube.com/watch?v=9Vf82oE2_qM
         https://www.youtube.com/watch?v=9Vf82oE2_qM
          atayurt00
          Özgüven meselesi? Kaçan balık büyük olur derler. Kaçmadan yakalarım 😊🙃
           libos21
           Sırf dış görünüşünden etkilendiğim için ne zaman biriyle flört etsem hepsi buhrandı. Bu sebeple tanısmayı tavsiye etmem direkt
            shadow666
            Ben birşey demem aga. Sonra taciz diye dava falan açar sıkıntı konular.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.