Hiç Sosyal Medya Üzerinden Tehdit Edildiniz mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   herseyinaktivisti
   Bir arkadaşımın başına gelen bir olayla ilgili bir yardım istiyorum. 10 yıl önce sevgili olduğu ve şu an yalnızca arkadaşı olan birinin eski sevgilisi olduğunu iddia eden biri tarafından tehdit ediliyor. Söz konusu tehditkar sahte bir sosyal medya hesabı üzerinden kıza, onu bile bile yine de sevgilisiyle çıktığını birlikte olduğu mesajları ailesine filan göndereceğini söylüyor. İşin garip tarafı yaşanan ilişki 17-18 yaşında ve yalnızca 1 ay sürmüş. Sonrasında arkadaşım ile çocuk sadece arkadaş kalmış, söylenen şeyler de yaşanmamış. Başta takmadı, ancak her gün her gün farklı hesaplardan geliyor bu tehditler. Tavsiye edebileceğiniz bir çözüm varsa çok iyi olur?
    cinayetvaraga
    Güzel kardesim sen duyarlı biriydin ve bilgili biri gibiydin. garipsedim soruyu. savcılığa gidecek ve şikayet edecek. bu kadar basit.
     palmiye
     En yakın karakola gidiniz. Bu çok kompleks bir durum değil.
      benita
      Olur mu ya sahte bile olsa cihaz tespit edilebiliyor diye biliyorum ip adresinden?
       libidio
       Korkmakta haklısın ama korkma. Hemen git ve polise ver. Korktuğunu hissederse daha çok üstüne gelecektir. Bu tarz ahlaksızlıklara karşı güçsüz durmamalıyız.. Elimizden buraya yazmak dışında bir şey gelirse lütfen söyle .. Neredesin bilmiyorum ama belki yardım edebiliriz.
        fuckerfukara
        Eğer şirket abd kökenliyse boşuna uğraşmayın İp alamazsınız
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.