188
1.7.2020
Hiç Sevgilisi Olmamış Erkek
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   pillowtalk
   Yüce Rabbim düşmanımın başına bile vermesin öyle zor yani. Çekingen olur. Utangaç olur. Siz beklersiniz bir adım atsın diye onun aklının ucunun ucundan bile geçmez. En basit şeylerde bile aşırı heyecanlanır. Bir kadın olarak bazı durumlarda kendinizi fazla atılgan hissettirir ama normal olan şeyi yapıyorsunuzdur. Saçma sapan bir durum yani.
    salih896
    benim hiç sevgilim olmadı ama çok ortama girdim ve pek utangaçta degilim hatta cevremdeki bir çok kişiye göre eglenceliyim ama benim için tercih meselesi bu 20-30 tane sevgili degiştirip duyarsızlaşmaktansa 1 kadını severim ve ona gerçekten baglanmayı onunla mutlu olmayı tercih ederim
     tk66
     20 yaşına gelmiş hayatla boğuşmaktan aşık olmaya vakti olmamış bir erkek olarak yaşadığım durum. hiç kimseye aşık olmadım,kimseyi sevmedim.20 yaşıma girdim bu sene ve şu ana kadar hiç sevgilim olmadı.Ama abartılacak bir durum değil.
      mercannn
      0 km daha ne olsun kskskjsksks
       atavratfenerbahce
       Peki ya hiç erkek arkadaşı olmamış kadını ne yapacağız :D
        zeynebio
        evlenmek istediğim erkektir :)
         belizzimaaa
         Uğraşılmaz. Uzak durulası insandır. Bu yaştan sonra adamlara ilişki öğretcek halimiz yok valla kimse kusura bakmasın. zaten ömür boyu erkeklere uğraşa uğraşa kreş öğretmenine döndük
          hysosiri
          Hiç sevgilisi olmamış erkek/kadın son derece normaldir kendi kişisel gelişimini tamamlamayıp bir de ilişki yaşamaya kalkan bir asalak değildir
           nunukafasi
           Kendine haksızlık etmiştir.Kim bilir hangi travması yüzünden Garibim..
            daisyyy
            valla helal olsun derim ben o erkeğe.
             buse01
             What?Öyle bir erkek kaldı mı ya hiç sevgilisi olmamış.
              ilsasilem
              Ay olabilir mi öyle bir şey olmasın lütfen çünkü
               burakb_
               Sen gene de fazla genelleme yapma
                fender
                Yaş 30 ise sıkıntı büyük. 20 li yaşların başındaysa olabilir 35 40 arası ise gg.
                 renginibelliet
                 genelde tercihtir evlilik niyeti dışında birisine yakınlaşmaz bu kişiler. kaşarlarla da işleri olmaz. hani şair der ya "Sana hep, hep yeniden başlamak isterim" işte bu heyecanlar önemlidir.
                  mrgray1890
                  29 yaşındayım neredeyse yaşım kadar sevgilim bir o kadar da kız arkadaşım yani günümüz tabiri kankam oldu,ama inanç meselesi bir tanesi ile bile sevişme dışında cinsel hiç bir faaliyetim olmadı,bakıyorumda okul iş ev üçgeninde takılı kalmışım.
                   trnelf
                   Utangaç içine kapanık erkektir.
                    notnice
                    hiç sevgilisi olmamış olan erkegın onlarca flörtü vardır 😶
                     emin_tx
                     Ben 20 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı ama sevdiğim oldu olmamasının sebebi ortam herkesin hayatı yaşantısı aynı değil çok isterdim bugüne kadar bı sevgilim olsun o güzel duyguyu tadim sonu kötü bitse bile uzulsem bile bı an o mutluğu tadmak isterdim lise 1 de okulu bıraktim ozel nedenlerden pişman oldum şimdi bir lisenin önünden gectigimde o okuldakileri gordumde çok üzülüyorum o güzel ortami kaybetigim için ha sırf cinsel yakınlaşma için ilişki kurma fırsatlarım oldu ama hiç bir zaman öyle bir ilişki istemedim hep uzak durdum arkadaşlarımdan hep şu cümleleri duydum "bak dalgana boşver kullan geç " gibi vs vs ve hiç sevgilim olmadı için sanki herkeze yuruyecekmisim gibi davrandılar ama ben hiç kendimi bizmadim neyse sonunda birine aşık olmustum mesleki açık öğretime yazıldım orda birine aşık oldum çok sevindim ve tek cümleyle red edildim hayal kırıklığı na uramistim kiloluydum 25 kilo verdim kendime daha iyi bakmaya başladım araştırmayı öğrenmeyi çok severim her işimi kendim görebilirim hiç utangaç biri değilim genel külturum yüksek şuan dış görünüşünden memnunum ama hiç bir kızla konuşucak ortamım olamdi için doğal olarak olmuyo çok duygusal olduğum içinde çok etkiliyo beni benim en büyük hayallerimden biri olan sevgilimle sevdigimle zaman geçirmek 13 14 yaşındaki herhangi birinin bakkaldan ekmek alması gibi herkes hak ettiğiyle hak ettiği yerde değil çok uzattım özür dilerim içimi dökmek istedim bundan bizene diyceksiniz haklısınız.
                      dioberbat
                      Öyle birisi değilim önyargı makinesi
                       dr.rock
                       aşık oldum ama bir defa sevdim hiç sevgilisi olmadan 30 yaşına gelmiş birinde ciddi patoloji ararım
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.