Hiç Psikoloğa Gittiniz mi Gittiyseniz İşe Yaradı mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marvelhulk
   Gerçekten çok merak ediyorum giden işe yarayan var mı, özellikle devlet hastanesinde bence öyle şeyler fos gibi geliyor bana sadece gidiyorsun dinliyorsun ve sana ilaç yazıyor o kadar. Ne terapi yapıyor ne seni yönlendiriyor. o yüzden akıllı bir iş değil gibi geliyor bana .
    theguard
    Hemşirelik stajındayken stajdan kaytarmak için Psikiyatriste gidip "gözümü kapatınca canavar görüyorum , uçurum görüyorum" vs gibi yalanlar atıyordum. Dr'da bana dolabından ilaç veriyordu tek tek. Bütün gün kafam güzel takılıyordum. Tek fayda olarak bunu yaşadım :D
     voila
     Zorla gönderttiler küçükken, ben de ben ruh hastası değilim diye cebelleniyorum zjdjd. Neyse, işe yaramıyor tam bir zaman ve para kaybı. O ilaç yazanlar psikiyatrist bu arada psikolog değil.
      leb
      psikiyatriste gidiyorum her ay
       seyya
       ben... hic bir ise yaramiyor
        me_out_bye
        İnsan tokatlama sektörü. Youtuber'lığın küçüğü internetsiz bölgesel mevkisel versiyonu.
         patronicee
         Psikiyatristlerin hiç bir sikologa yaramadıkları gerçeği var. İlaç verip ruhen ve fiziken hatallaştırma amacı güdülür.Ben hiç gitmedim, gidersem zaten diplomasını yırtar.
          afroditgibiyim
          Gitmedim, gitmek istedim ama çok pahalı geldi kendi kendimi iyileştirdim 😅😏
           kejnedar
           Gidiyorum maalesef 300 TL veriyorum her seans haftada 1 veya 2 defa daha yeni başladım 7. Seans falan. Kimseye anlatamadığın şeyleri Bi yabancıyla paylaşmak iyi geliyor farklı yerleri yakalayabiliyor,seni tanımadığı yada incitmekten korkmadığı için açık açık söyleyebiliyor bazı şeyleri farketmene yarıyor ama yinede bütün yukumden kurtaracak beni diyemiyorum
            the-architect
            İki yıl gittim ve hayatım değişti. Burada "hiçbir işe yaramıyor" diyenlere bakmayın. Psikologlar sihirbaz değil arkadaşlar. Yalnızca onların değil, sizin de değişmek ve gelişmek için istekli olmanız ve sabır göstermeniz lazım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.