Hiç Psikoloğa Gittiniz mi Gittiyseniz İşe Yaradı mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marvelhulk
   Gerçekten çok merak ediyorum giden işe yarayan var mı, özellikle devlet hastanesinde bence öyle şeyler fos gibi geliyor bana sadece gidiyorsun dinliyorsun ve sana ilaç yazıyor o kadar. Ne terapi yapıyor ne seni yönlendiriyor. o yüzden akıllı bir iş değil gibi geliyor bana .
    theguard
    Hemşirelik stajındayken stajdan kaytarmak için Psikiyatriste gidip "gözümü kapatınca canavar görüyorum , uçurum görüyorum" vs gibi yalanlar atıyordum. Dr'da bana dolabından ilaç veriyordu tek tek. Bütün gün kafam güzel takılıyordum. Tek fayda olarak bunu yaşadım :D
     leb
     psikiyatriste gidiyorum her ay
      seyya
      ben... hic bir ise yaramiyor
       me_out_bye
       İnsan tokatlama sektörü. Youtuber'lığın küçüğü internetsiz bölgesel mevkisel versiyonu.
        patronicee
        Psikiyatristlerin hiç bir sikologa yaramadıkları gerçeği var. İlaç verip ruhen ve fiziken hatallaştırma amacı güdülür.Ben hiç gitmedim, gidersem zaten diplomasını yırtar.
         afroditgibiyim
         Gitmedim, gitmek istedim ama çok pahalı geldi kendi kendimi iyileştirdim 😅😏
          kejnedar
          Gidiyorum maalesef 300 TL veriyorum her seans haftada 1 veya 2 defa daha yeni başladım 7. Seans falan. Kimseye anlatamadığın şeyleri Bi yabancıyla paylaşmak iyi geliyor farklı yerleri yakalayabiliyor,seni tanımadığı yada incitmekten korkmadığı için açık açık söyleyebiliyor bazı şeyleri farketmene yarıyor ama yinede bütün yukumden kurtaracak beni diyemiyorum
           the-architect
           İki yıl gittim ve hayatım değişti. Burada "hiçbir işe yaramıyor" diyenlere bakmayın. Psikologlar sihirbaz değil arkadaşlar. Yalnızca onların değil, sizin de değişmek ve gelişmek için istekli olmanız ve sabır göstermeniz lazım.
            tsukyomi
            Çok psikolog dolaştım, bende işe yaramadı. En sonunda psikiyatristlere başladım. Şu an iki antidepresan kullanıyorum ama bir işe yaramıyor. İlla elektro şoka yatıracaklar belli oldu. Majör depresyonu şok tedavisiyle çözmek isteyen kafanıza sçm.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.