Hiç Ölümden Döndünüz Mü?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   handeyakar07
   Ben çok acı bir olay sonucu ölümden döndüm. Başka bir mesajımda bahsettiğim gibi bir gün libidom çok arttı düşsün diye uyku ilacı içtim. Sonra libidom aşırı düşünce üç gün hastanede yattım. Serumlarla hayatta kaldım az kalsın ölüyordum.
    marabatelevole
    Birgün piknikteyiz, eğleniyoruz, oyunlar,bilumum çılgınlık Karşıdan bir ışık belirdi Omen tonrım bir adonis kafasından aşağı 1 litrelik suyu foşurtarak geliyor Tabi benim libidom şelaağğle Radyo da hande yener romeo çalıyor "sonra sen geldin arasından sislerin dedin ki beeeennnn romeeeoo gerçek aşkın savaşçısıııı yalnızlıııkk bitttiii siil göz yaaaşlaaarıını kavga etmez sever beni romioromioromioromi sabaha kadar ıhıhıhıhı neyse. Tam dilimi yutacakken el çabukluğu marifet dilimi söktü çıkarttı gırtlağımdan yiğidom Sonra üzerime 1 kova buzlu suyu döktü Ice bucket challenge gibiydi imanıma Tabi 36.502nci sevgilim oldu. Sonra onu da harcadım tabi.
     sucveceza
     Her gün ölümden dönüyoruz güzelim, mottomuz olmuş thug life
      diocubiri
      Anneme laf sokmuştum bir kere. (Hep yaparım da o biraz ağır olmuştu.) Mermiye kafa atsam daha iyi olurdu djdjdjdkdk
       cerokilerdenistenmeyentuy
       Ben Tahtakale'de saat satan 4 kişilik siyahi gruptan dayak yemiştim. Dövmeden önce bi tanesi bana bakıp 'abi bu parlak da iyiymiş haa' diyerek pis pis sırıtmıştı. Sonra dövmeye karar verdiler böylece ölümden döndüm.
        cinayetvaraga
        Bir gün pavyondayım yine. Kavga çıktı. Mekan sahibi müsterilere atarlanıyor. Çektim belimden bağırdım herife, "Çekerim emanetimi s*kerim adaletini lan godoş" dedim. Demez olaydım. Dayak yedim attılar dışarı.
         aisbasak06
         3 kez ölümden döndüm 1. si 11 yaşındayken kaşımı yarıp kan kaybından ölceğim zaman 2. si boynuma okçuluk kursundayken ok çarpıyordu çok korkmuştum 3. sü de 5 yaşında van gölünde boğluyormuşum
          dioberbat
          Motor kazası yapıp sağ omzumu siktim fotoğrafları var ama banlanmak istemiyorum
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.