Hiç Ödül Aldın mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Merak ettim, bir kurum ya da kuruluştan ödül almışlığınız var mı? Benim yok. İlkokulda sıklıkla katıldığım kompozisyon yarışmalarından bile eve eli boş döndüm hep. Ödül törenlerine ve ödüllerini kucaklayarak poz verenlere hayranım.
    ladydisko
    Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonasında gümüş madalya almışlığım var (isminin bu kadar havalı durduğuna bakmayın antalya belediye havuzunda gerçekleşen küçük yarışmacık)
     tsukyomi
     Bir ara liseler arasında İngilizce yarışması yapıyorlardı. Ben turizm lisesinden katıldım, rakipler şanlı tarihiyle Edirne Lisesi ve fen lisesindendi. Konuşturdum içimdeki Harlem zencisini, birincilikle bitirdim yarışmayı. Şaşıranları da anlayamamıştım açıkçası, bunlar teorik olarak görüyor İngilizce'yi, biz her yıl 5 ay boyunca otellerde hayatta kalmak için bu dile sarılıyoruz. Ödül olarak da cükko bir saat ve Maksim Gorki kitabı vermişlerdi. İçinde başarı bulunmayan bir başarı hikayesi. Neden Gorki verildiğini hala düşünürüm.
      tachycardia
      7.sınıftayken okuldan bir arkadaşımla beraber Sosyal Bilimler Olimpiyatları'na katıldık. Bir projemiz vardı evlerimizdeki atık yağların sulara karışıp ekosisteme zararlarını önlemek adına. Maket yapıp o maket üzerinden nasıl bir çözüm bulunabileceğine dair bilgilendirme yapmıştık. Türkiye genelinde 9.olduk o projeyle gümüş madalya aldık ikimizde.
       utumasasiilekayanadam
       İlkokul'da yarışma vardı biri sabit duracaktı diğeri ise onu tuvalet kağıdı ile komple saracaktı mumya yapacaktı yani (: neyse ben arkadaşı güzelce sardım en hızlı biçimde birinci olduk. Ödül olarak her ikimize tuvalet kağıdı vermişlerdi mk ahaha ulan hatırladıkça ben var ya neyse.
        vsjvsjvsjv000
        Okuduğum ilçedeki tüm okullar arasında resim yarışması yapılmıştı. 6. Sınıftaydım bende birinci olmuştum. Atatürk 'ün resmini çizmiştim. Gözlerinden Türk bayrağı yansıması olan bir resim tasarlamıştım. Kara kalem. Içerisinde çeşit çeşit boyalar olan bir set kazanmıştım. Resmimi de geri vermemislerdi.🤨😠
         obiyagmur
         Anaokulun da yemeğimi bitirdiğim için çilekli puding ödülünü kazanmıştım.. 😌 Bak yine duygusala bağladım ya KB BB
          moonlight3rd
          4 tane plaket 1 birincilik 1 üçüncülük 9 katılımcı ödülüm var. Ama bi işe yarıyolar mı? Çöp.
           zimbo
           Ortaokul ve Lisede almış olduğum atletizm ödüllerim ve madalyalarım var. o günleri özlüyorum....
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.