Hiç Dışlandınız mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bastimaminoasidi
   Ben dışlandım, hem de çok küçükken. Dışlanmak her yaşta kötü fakat küçük olduğunda kaldırmak daha bir zor oluyor. Hala unutamıyorum mesela, travma bildiğin. Özellikle küçüklerimize kimseyi dışlamamak gerektiğini öğretmemiz gerekiyor.
    thetalentedmrripley
    Üniversiteye başladığım zaman arka mahalledeki çocuklar hiç esrar denemediğimi öğrenince hayret etmişlerdi, kendimi baya anormal hissetmiştim. Denemeyi düşünmediğimi söyleyince de dışlamışlardı beni. Alayı sikko tipler olduğu için pek etkilememişti bu dışlanma beni.
     efenizz_
     Yok :)
      benita
      Herkesin hristiyan olduğu bir ortamda müslüman olduğum için dışlanmıştım, bir Lübnanlı tarafından hem de
       ladydisko
       küçükken dışlanmıştım hem de gerçekten küçüktüm çok kötü bir şey öğretmenin zoruyla benle arkadaşlık etmeye çalışmaları
        vsjvsjvsjv000
        Hemde cokkkk. Küçükken kuzenlerim hep dışlardı beni. Onlar büyüklerdi abi/abla beni yanlarında istemezlerdi oyunlarında filân. Bende kenardan izlerdim hep onları. Kötü bir durum.
         me_out_bye
         Saygısızlık. Yapılmamalı. O insanı o an ne kadar üzdüğünün farkına varmıyor yapan kişi kendisi rahat olduğu için. Anca kendiside başka bir konuda o hissi tecrübe edince anlıyor. Kibar olmak bu kadar zor olmamalı. Neden başaramıyoruz? Çaba göstermiyoruz.. bilmem. 😒🤦🏻‍♂️. Hoşlanmasan bile kibar ol. Sonra ne yapıyorsan yap. İnsanın yüzüne çirkin tepkiler verip kalbini kırmaya lüzum yok. Niyeyse herkes icra ediyor ama bu işi. Sen ben o herkes -- Yok o kısaymış. Bu şişmanmış. Bu kaşarmış. O öyleymiş bu böyleymiş. Sanane. 😒🙅🏻‍♂️
          mevsimlerdensnbahar61
          Tüm çocuklar gibi
           badideasensei
           Genelde hep kimseyi dışlamamam gerektiği ve dışlanan kişiyle iletişim kurmaya çalışmam konusunda öğütler almış biri olarak ben de çok küçükken hep dışlanırdım. Henüz okula başlamadan dahi bu konuya dair bazı anımsadığım şeyler var ama asıl yüzünü okula başlayınca gördüm. Annem neden arkadaşım olmadığı konusunda çevremi eleştirmek yerine hep ben de bir sorun olduğuna inanırdı. En çok da bu acıtıyordu canımı - anlaşılmamak-.
            katakulliciunsal
            Hiç içlenmedik ki ..
             sinek_valesi
             sanmıyorum, hep sevilirdim ki
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.