Hiç Dedikodu Yaparken Yakalandın mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   amakafamiznasiguzel
   ben dedikodu konusunda üstüme tanımam; ---- ama bir keresinde lisede pek de yakın olmayan bi arkadaşla dedikodu yapıyorduk. dedikodunun konusu "aaa bak biliyo musuun şu ***'nın babası istanbul kartal'da mafyaymış" ayrıca ***olarak belirtilen kişi de adana nın en zenginlerinden herkes tanır falan neyse sonra çocuk gülerek yanımızdan geçti. biz tabi boyle suspus. utancımdan yerin dibine girdiğim nadir anlardandır.
    miss_depressive
    Çok kez yakalandım ama hiç geri adım atmadım. Özellikle öğretmenlerimizin dedikodusunu yaptığımızda çoğu zaman yakalanırdık ben de nasılsa yakalandık diyip içimden geçeni söylerdim öğretmene djdjdjdkdk
     beddualippa
     Mesele yakalanmak değil, yakalandığında vereceğin tepkiler ve konuyu çevirme atikliği. Bunu sadece bordu bereli dedikoducular yapabilir.
      ketcaplisarma
      Hem de nasıl Allah ımm 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ bir keresinde taa eskidendi ama o yaşım küçüktü bi arkadaşımla top oynarken başka bi kızın hakkında konuşmuştum o kızın da evi tam yanımızdaydı ve dışarıdaymış tüm dediklerimi duymuş..cok utanmıştım.
       missnight
       Arkadaşlarımla dedikodu yaparken hiç yakalanmam çünkü birimiz genelde geldiğini görür ve hemen hararetli hararetli başka bir konu konuşuyor gibi yapar bizde anlar hemen ona ayak uydururuz ama anneme başka birini çekiştirirken yakalanmıştım kız arkamdaymış bende farkında değilim böyle çekiştirirken kız yanımızdan geçip gitti bir daha da o kızı görmedim zaten :D
        biristeri
        En alakasız yerlerde bile biri ortama girdiğinde "neyse x geldi sonra konuşuruz" diye şaka yaparım. Bunu iyice oturttuğunuzda dedikodu yapsanız bile gelenin suratına suratına bakarak bunu söylediğinizde işin içinden çıkıyorsunuz. Neyse, sonra konuşuruz.
         issizmadaaam
         Annemle babanemin dedikodusunu yaparken telefonun acik kaldigini fark etmemistik, babanem de beceremedigi icin kapatamamis. Biz arkasindan bir guzel saydirirken dedemle hepsini dinlemisler. Ama ne fena kadindir babaannem de, hepsini de hak ediyor vallahi.
          zeynebio
          Biz annemle babannemin yanında da bazen sallıyoruz. Duymadığına güvenerek, eğer duyuyorsa çok fena.
           i_love_dark
           İlkokulda yakalandım birde beni olmayan şeylerle tehdit ediyodu piç
            secretagentzero
            Yakalandığımı hatırlamıyorum ama ben dedikodumu yapan birkaç kişiyi yakaladım
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.