Hiç Aşık Oldun mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eefenizz_
   Oldum ben
    r4bia_
    Efe git yat hadi
     gregory_
     MUTLU AŞK YOKTUR İnsan her şeyi elinde tutamaz hiç bir zaman Ne gücünü ne güçsüzlüğünü ne de yüreğini Ve açtım derken kollarını bir haç olur gölgesi Ve sarıldım derken mutluluğuna parçalar o şeyi Hayatı garip ve acı dolu bir ayrılıktır her an Mutlu aşk yoktur Hayatı Bu silahsız askerlere benzer Bir başka kader için giyinip kuşanan Ne yarar var onlara sabah erken kalkmaktan Onlar ki akşamları aylak kararsız insan Söyle bunları Hayatım Ve bunca gözyaşı yeter Mutlu aşk yoktur Güzel aşkım tatlı aşkım kanayan yaram benim İçimde taşırım seni yaralı bir kuş gibi Ve onlar bilmeden izler geçiyorken bizleri Ardımdan tekrarlayıp ördüğüm sözcükleri Ve hemen can verdiler iri gözlerin için Mutlu aşk yoktur Vakit çok geç artık hayatı öğrenmeye Yüreklerimiz birlikte ağlasın sabaha dek En küçük şarkı için nice mutsuzluk gerek Bir ürperişi nice pişmanlıkla ödemek Nice hıçkırık gerek bir gitar ezgisine Mutlu aşk yoktur Bir tek aşk yoktur acıya garketmesin Bir tek aşk yoktur kalpte açmasın yara Bir tek aşk yoktur iz bırakmasın insanda Ve senden daha fazla değil vatan aşkı da Bir tek aşk yok yaşayan gözyaşı dökmeksizin Mutlu aşk yoktur ama Böyledir ikimizin aşkı da Louis ARAGON
      amakafamiznasiguzel1
      bilimsel olarak aşkın ömrü 18 aydır. yani ortalama bir insan hayatında yaklaşık 52 kez aşık olur. tüm haklarınızı aynı kişi için de kullanabilirsiniz ya da hiç kullanmazsınız. umarım karşınıza tüm haklarını sizin için kullanan birisi çıkar :)
       ladydisko
       olursunuz evladım daha neler neler olursunuz ben hayatımda böyle hissetmemiştim dersiniz her şey daha yeni başlıyor
        busrawashere
        valla artık sizin için çalışmak daha fazla kullanılmak istemiyorum, istifa ediyorum
         sairsel
         Aslında aşk elma şekeridir kardeşim! En önce şekerini yersin çok tatlı gelir. Sonra elmaya geçersin yavaş yavaş ekşir. En son elinde kazığı kalır! Afiyet olsun!
          meyvesebze
          Siz ne ayrildiniz yahuu Vicik mucuk cok tatliydiniz
           mevsimlerdensnbahar61
           Kız baya alfa yalnız Efe sen beta ohoo aşkta engel yok tabii
            eski_bi_tanidik
            Wallahi ben yoruldum burda😓😂
             cinayetvaraga
             editör arkadaşları piste davet ediyorum. lütfen şu bebeleri pistten alalım.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.