Heves Kırmak için Yaratılmış İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Uzak durulması gereken insanların başında gelen bir güruh. Ne zaman hevesle bir şey alsanız ya da yapsanız daha keyfini çıkaramadan boğazına dizen insan tipi. Maalesef babam da böyle tiplerden biri. Birkaç kargo geldi bu hafta içerisinde. İnternetten birkaç parça kıyafet ayakkabı falan aldım. Evde deniyorum nasıl olmuş göstereyim falan. Ben giydikçe babam ooo birikim yapmak yerine yine alışveriş yapıyorsun demek, sen kilo mu aldın yoksa bu kıyafetler seni şişman mı göstermiş, bu renk seni boğuyor, bir kere de kendin yerine bizi düşün şeklinde başlıyor. Zaten önünü alamıyorum o saatten sonra. Hevesle aldığım iki parça şeyi sinirle yatağa atar vaziyette buldum kendimi. Bir de bunların yaa canım şu siteden alsaydın daha ucuza gelirdi yine kazıklanmışsın diye başlayan arkadaş versiyonu oluyor. Niye insanlar sadece hayırlı olsun ya da yapıcı eleştiriler yapmak yerine insanların hevesle yaptığı veya aldığı şeyleri zehir ediyor. Asla anlamıyorum.
    busrawashere
    yengemdir anamdan başka dünya üzerindeki tüm yengelerden nefret ederim, yenge olmak da istemem
     ladydisko
     görümcem zar zor sevgilimin yanına gelmişim kaç aydan sonra moralim bozucak ne varsa söylüyor ve yapıyor ilk başta bana karşı böyle diye düşünüyordum herkese karşı tutumu bu
      cinayetvaraga
      2 haftadır hediye bakıyorum eşime. yeni yıl geliyor ya, sürpriz yapim dedim. benim için tam bir stres zaten. neyse hediye belli. Şu evde makarna yaoma setleri var. biz mutfağı seven çiftiz. bu cuk olur dedim. araştır araştır yani canım çıkmış. çok da sevmem araştırmayı. sipariş ettim geldi. aldı. götürdüm ofise. "Bak sana ne aldım" dedim. "Hediye mi yoksa? cidde mi?" deyip sevindirik vaziyette koştu bana. çıkardım hediyeyi, koca koli. "Yuhhh. cidden miiii!???" derken rahatladım. oh be dedim içimden. sevdi herhalde. derkennnn "Hiç ayarın yok ha. neden bu kadar pahalı bir şey aldın?" dedi. Hani orda beni yatırın... Sonra diyor ki neden hediye almıyorsun. Az alıyorum öz alıyorum ama yine sorun.
       meyvesebze
       Kayinvalidem Asiri fesat, herkese karsi.Surekli birileriyle yaris halinde...Abartisiz Yani kim 'ben sunu yaptim' dese,hemen 'aaa hic olmamis,ben yapiyim bide' der
        _umut_
        Gerçekler acıtır
         gregory_
         Bunlar TSE damgali Türk hareketleri, her yerde her konuda varlar, takmamak lazim.
          mrcrw
          Daha önceleri mutsuzluğu çokça yaşadıklarından, bir kişinin hevesini kırmakta, mutsuz etmekte bir sakınca görmez. Bu durumu istemdışı bu şekilde yapmaya başlar. Ruh hastalarıdır. Hayat kalitenizi düşürürler. Uzak durulması gereken insanlardır.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.