Herkesle İyi Anlaşan Tiplerin Ekseriyetle Samimiyetsiz Oluşu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lusnika
   Herkesle iyi anlaşan, sevimli sevimli" ay canım, kuzum bebeğim" gibi sevgi sözcükleriyle minnoşluk yapmaya çalışan ve herkese kendini sevdirmeye çalışan insanları ben pek sevmiyorum. Bir insan herkes tarafından nasıl sevilecek yahu? Yakınım değilse bu kelimeleri kullanmam, bana da kullanılmasını istemem. Sizce de öyle mi?
    lilcat
    çok yapmacıklar ıyyyyk. var böyle sevgi kelebeği gibi dolaşan ilgi or*spuları. hiçbirini doğal bulmuyorum bne.
     pinusnigra
     Yani iyi anlamaktan kastınız herkesle herkes olursa bunda da bir zeka var aslında. Doğal seleksiyon. Bruce Lee der ki mesela su gibi ol, sert olma, bulunduğun ortama uy. Ama burada tabi ki sınırlar olduğunu düşünüyorum yani kişi herkesleşmeden herkesle iyi ilişki içindeyse iyidir yani.
      oivavoi
      Kesinlikle öyle. Bu insanlar çıkarları uğruna her şeyi yapabilecek, hırslı tipler olurlar genelde. İnsanları hayatlarına kolayca alıp çıkarabilirler. Çok yakın göründükleri dostlarına bile kazık attıklarını görüp duyabilirsiniz.
       rainman3
       Kaypaktırlar. Birilerine yaranmak için kendilerinden ödun verirler.
        nobody1
        Onların hepsi ikiyüzlü, bir insan mükemmel olup kendisini her kese beğendiremez arkadaş...
         kim-seok-jin
         Bence bu yanlış bi düşünce. Herkwsle anlaşmak büyük bir yetenektir bir kere. Bunu yapana helal olsun. Açıkcası bende herkesle anlaşmayı ve herkesin beni sevmesini çok isterdim. Hiç yapmacık insanlarmış gibi gelmitolar bana.
          benita
          Bu tip insanların birbiriyle tanışıp kaynaşması da ışık hızındadır, aynı hızla da birbirlerine savaş açarlar :)
           ilk-insan
           Bu tipler heryerde var uzak durun çok samimi ise kesin arkanızdan iş ceviriyodur
            missnight
            Bunlardan hayır gelmez genelde ortamcı tiplerdendir işine nasıl gelirse öyle davranır gerçekten düşündüklerini söylemekten çekinir iki yüzlüdür böyle bir tiple karşılaşmışımdır sadece bir davranışını söyleyeceğim Bir keresinde bana başka bir kızdan bahsetmişti ama kıza nasıl sövüyor or*spu falan diyor ertesi gün o kızla aşkım özlemişim diye instaya story atmıştı bir süre sonra arkadaşlığımı bitirdim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.