Herkesin Şikayetçi Olmasına Rağmen Soğuk Havayı Savunacağım
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasserin
   Sonbaharda biraz sert bir geçişle soğuk havalara geçtik. Akşamları böyle içiniz titriyor ve ben bu histen çok keyif alıyorum. Yaz sıcağının bir çaresi yok en azından soğuğun bir çaresi var. Üstüne bir kat giyiniyorsun sorun çözülüyor. Bir kere o soğuğun yüzünüze çarpmasıyla insan kendine geliyor. Her şey bu havalarda daha bir keyifli geliyor bana.
    disi.ejderya
    Ben soguk hava insanıyım. Yazın kalabalığı beni yoruyor. O caddeleri insanlar yerine doğa ele geçiriyor yagmuruyla, karıyla. Sicak çürütür, soğuk muhafaza eder ...
     voila
     Kim soğuk havadan şikayet ediyor, kalın giyinirsin sıcak tutar. Sıcağın çaresi yok dediğin gibi, istersen çıplak gez yine pişersin.
      hayalperestbirii
      ben sevmem soguk beni çok etkiliyor hele Ankaranın soğugu daha başka ya kemiklerime kadar işliyor ne bot ne hırka bir işe yaramıyor 🙄
       pillowtalk
       Afferin sana. Umarım başın göğe ermiştir.
        mrlawyerkk
        Bir taraflarımız donduran havaları değil de kış mevsimi bende savunabilir. Bana hep daha derli toplu düzenli gelir. Herkes işinde gücünde yerinde olduğu için olabilir.
         cinayetvaraga
         Hepsinin zamanı gelince yaşayacaz. lakin soğuk havaların tadı, keyfi bir başka oluyor. izlediğim filmden, yediğim yemekten, okuduğum kitaptan ve hatta sevişmekten bile bir başka keyif alıyorum. kış adamıymışım ben.
          abdes_terligi
          yazın tek iyi yanı denize girmek onun dışında sonbahar ve kış gönlümün efendileridir.
           silmarillion
           Kesinlikle soğuk hava, soğuğa çare her zaman var çünkü
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.