Herkesin İşine Yarayacak Kocakarı İlaçlarını Paylaşalım, Birlikte Yararlanalım!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busecikcik
   Kocakarı ilaçları, bitkisel tıp, alternatif tıp artık ne diyorsanız size kalmış. Kesinlikle bazıları işe yarıyor. İşe yarayan kocakarı ilaçlarını yazalım ki herkes faydalansın. Ne zaman midem ağrısa annem bana "zahter" dediğimiz bir ot veriyor ve onu suyla birlikte yutuyorum. yarım saat içerisinde mide ağrım neredeyse sıfıra iniyor. Zahter ayrıca çay olarak da içiliyor, baya bir yararlı yabani bir ot. Bulursanız deneyin derim.
    fuzbing
    MELİSA Çayı - bir çok şeye aslında, ama güzel uyku dinlenmek için. Zencefil, limon, bal - grip soğuk algınlığına Sarı kantaron - düzenli kullanımda antidepresan etkisi gösterir ( dozajı yükseltmediyseniz yarıyor. ) Ama bunların hepsi herkeste veya bi yüksek dozlu ilaç gibi hemen olmuyor işte.
     absurdizm
     keçiboynuzu çayı, kozalak pekmezi, kestane pekmezi astımi dizginliyor gazeteyi delip sulandirdirginiz aspirini üzerine dökün biraz kolonya cigerlerinizin üzerine sarın akciğerlere iyi geliyor karnınız ağrıyorsa ayaklarınızı ovun
      kafatamircisi
      Üzerlik tütsüsü sakinleştirici yatıştırıcı ve uyku problemleri için iyi gelir, ayrıca çok eski bir şaman geleneği olarak bilinir.
       bozukklavye
       nane-limon her derde deva
        silmarillion
        Tehlikeli başlık:)
         deli_dumrul_
         SARI KANTORON SAKİNLEŞTİRİCİ AĞRI KESİCİ VE UYKU YAPICIDIR. KREMİ VE ÇAYI MEVCUTTUR. KETEN TOHUMU YAĞI SÜREKLİ KULLANMANIZI ÖNERİRİM DERMAN OLMADIĞI ŞEY YOK, ÇÖREK OTU YAĞI DA AYNI ŞEKİLDE. KOLESTEROL,MİDE BAĞIRSAK, KAN, ZİHİN HERŞEYİ ARINDIRIP TEMİZLİYOR VE BESLİYOR.
          iyki
          https://youtu.be/ICLxQQQCnCI
          https://youtu.be/ICLxQQQCnCI
           asgardian-mjolnir
           Ya bunlar bende nedense etki göstermiyor. İllaki ilacı sokacam vücuda bir yerden
            obbobbon
            kekik çayı-bal-limon karışımı boğaz şişmesine bire bir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.