Herkesin İçinde Bir Aldatma Potansiyelinin Yattığı Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Kimisi bu potansiyeli açığa çıkarıyor kimisi de gizliyor ve hatırına bile gelmiyor ben böyle düşünüyorum artık. Sadık bir insan yok yer yüzünde. Tek eşlilik diye bir gerçek var mı? Evet var. Ama bu potansiyelin olduğu gerçeğini asla değiştirmez bence. Kendimi örnek verecek olursam herkes gibi bende de var. Aldatmadım mı evet aldattığım oldu. Bu gerekli şeyleri karşındaki insanda bir süre sonra bulamamaktan kaynaklı ama haklı çıkarma gibi bir durum da söz konusu değil zaten. Ben burada sadece potansiyelin yattığına vurgu yapıyorum.
    lellu
    Valla ben aldatmadım 🤷‍♀️
     mrsnl33
     Herkes ifadesini boyle yerli yersiz kullanmasak mi acaba?Sahsen ben kendi icimde aldatma potansiyeli oldugunu dusunmuyorum mesela.Etrafinizda bi kaç tane yanlış insan var diye,buraya gelip saçmalamayın artık.
      tsukyomi
      Kendi bozukluğuna kılıf uydurmak için tüm insanlara bok atmak.. Yalnız tarihte epey denendi bu ya, sonu kötü oluyor, tutmuyor Rase. (Aramızda psikolog ve sosyolog olanlar varsa gelsin, diploma yakma partisi düzenliyorum. Pilavlı)
       moon_night
       Offfffffffff
        _gizem_
         gregory_
         Raselika genelleme yapmazsa Raselika olamaz elestirmeyin onu arkadaslar farkli bisey yaptigina sahit olamadim 01/05/2020 tarihinden beri. Aldatalim aldanalim Rase hayat bu iste:)
          moon_night
          "Sadık bir insan yok yer yüzünde." Anam bir cümleyle yok oldum ya la Ya da yeryüzünde değil miyim acep
           asit
           Hayır rasecim, sadece senin birilerini aldattığın ve varsa vicdanını bastırmak için diğer herkese bok attığın gerçeği diyelim...
            kania_
            Bende aldatmadım ve düşünmüyorum da kendi açığını herkes üzerinden kapatamazsın yanlış Bi genelleme olmuş.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.