Herkesin Hayatında En Az Bir Kez Maruz Kalması Gerektiğini Düşündüğün Durumlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Geçenlerde bir başlıkta herkesin en az bir kez maruz kalması gerektiğini düşündüğüm bir video paylaşmıştım. Şahane geri dönüşler aldım. Baygınlık geçiren, videonun bağımlısı olan arkadaşlarım var. Bu başlık altında herkesin hayatında en az bir kez maruz kalması gerektiğini düşündüğün durumları paylaş. Bu platformun yaş ortalamasının üzerinde kalan biri olarak sizlerden öğreneceğim çok şey olduğuna inanıyor ve düşüncelerinizi merak ediyorum.
    utumasasiilekayanadam
    Hangi video o?
     mrlawyerkk
     Anne terliği güzel bir örnek olmuş. Ben herkesin hayatında en az bir ker 5 liralık dönere maruz kalması gerektiğini düşünüyorum. Gerçi 5 lira değil o dönerler artık. O martı eti tadını hiçbir dönerde bulamamak güzel bir deneyim.
      gregory_
      Nezarethanede en az bir gece.
       busrawashere
       şiddete karşıyım ama yediğim bir tokat var hayata döndürdü
        ladydisko
        gerçek bir sevene, sevilmeye , merhamete maruz kalması lazım
         sairsel
         herkesin en az bir yıl askeri disipline maruz kalmasını istiyorum ;)
          mehmet_08
          boğulma tehlikesi
           eski_bi_tanidik
           Herkes bence çok çok kısa süreliğine yani 1 saatliğine hatta 1 günlüğüne hasta olsun. Böylece diğer hasta, sağlığın değerini ve yatan hastaların durumunu anlamış oluruz. Ha bir de çok çok sevdiğin birinin sen farkında olmadan duygularının karşılıklı olduğunu fark etmekkk.. 🥰🥰 güzel bi duygu
            sedefartuny
            Bence Dünya üzerinde yaşayan herkes cebinde bozuklukların dahi olmadığı, tam anlamıyla 5 kuruşsuz kaldığı bir zaman dilimine maruz kalmalı. İnsanlık için en büyük ders olabilir. Ben yaşadım, gerçekten hayatımın dersi ve değerli bulduğum her şeyin para da dahil olmak üzere anlamını yitirdiği, yaşamın, nefesin anlam kazandığını iliklerime kadar hissetmiştim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.