Herkesin Etrafında Olan Uyuz Akraba Tipi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   Sürekli ne zaman evleniyorsun var mı birileri diyen akrabalar neyi bu kadar merak ediyorlar acaba. Sevgilim var desen bu yaşta ne sevgilisi derler, baktığımız zaman kendileri zamanında 16 yaşında çocuk yapmış oluyorlar. Gerek yok sürekli evlilik sormaya.
    buse01
    Cevaplamayınca ve yanlarında telefon ile oynayınca vb.cık cık ve ardından gelen terbiyesiz kelimesi.Ve bana sormuyorlar sevgilin var mı diye annem ya da abilerime soruyorlar ne alakaysa onların nerden haberi olacak ki benim ne b*klar yediğimden haberleri bile yok agwgwgfj
     pillowtalk
     Hiçbir şey hakkında bilgisi olmadığı halde her şeyi bildiğini zanneden zavallılar. Midem bulandığı için hiçbir akrabam ile görüşmüyorum.
      tiroyitbezi
      Kıyafetinden yaşam tarzına siyasi görüşünden yaşama bakışınıza kadar her boka karışan dilinde dini zırvaları tekerrür eden malum partili, 'ayıp edep haya' bağlamında hayatınıza karışmaya çalışan ama kendinin ve kendi çocuklarının hayatı sizinkinden daha da boka batmış olan aşırı gereksiz gerici yobaz tipler.
       noobzac
       Kuru kalabalık.
        tsukyomi
        Var bunlardan bende de birkaç adet. Hatta birkaç aday saydılar, katalogdan adam baktıracaklar artık. Dillerinden asla düşmeyen iki şey; ''bak yalnız kalacaksın'' ve ''ne zaman evleneceksin'' Yalnız kalmayacağım, güneş batıdan doğup doğudan batana kadar da evlenmeyeceğim. Hodri meydan.
         ll_saturnll
         Sürekli yüzüne gülüp arkandan konuşan o tip beni veremli kanser ediyorrrrr
          bosvermisfalan
          Çok bilmiş tipler. Birde şu nişanlananlar evlenenler yok mu aramızda var 4-5 yaş bana ismimle sesleniyor. Terbiyesiz yani. Parçalardım da seni arada büyükler var dua et sen😊
           alevalevay
           Sen ne bölümü okuyodun sorusunu her gördüklerinde soruyolar mutlaka
            ugur-tetik1
            Ağzına yüzüne firinci kuregiyle vurmak istediğim tipler
             sameet
             Koca göbek, kota takılmış kumaş pantolon kemeri, bıyıklar ve doblo ile eniştem, eniştelerimiz..
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.