Herkesin Bir Aldatılma Hikayesi Vardır! Hadi dio'cular Aldatılanlar Olarak Bu Başlığa
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Sevgilimle çok güzel giden 3 yıllık bir ilişkim vardı. Üniversite sınavı açıkladıktan sonra farklı şehirlerde üniversite kazandığımızı öğrendik. İlk önce üzülsem bile sevgilim yatay geçiş için çok çalışacağını ve benimle İstanbul'da muhteşem bir üniversite hayatı geçireceğine dair sürekli sözler veriyordu. İlk başta her şey çok güzeldi. Sık sık birbirimizi görmeye gidip geliyorduk. Daha sonra sevgilim part-time bir iş bulduğunu söyledi bu yüzden de bana çok az yazıyordu. Ben de paraya ihtiyacı var çalışsın diyerek ona sürekli destek oluyordum. Çalıştığı kafede bir kızdan bahsetmeye başladı . İşte çok tatlı kız, gelince sizi tanıştıracağım, kesin çok seveceksin falan diyordu hatta görüntülü bile konuşuyorduk. Sonra kızı iş çıkışı evine bırakmaya, ders çalıştırmaya falan başladı ama ben sevgilime aşırı güvendiğin için hiçbir şeyin farkında değildim asla. Kıza sigara bıraktırmış, annesi bunun için sevgilime hediye veriyor, sevgilim bunları çok normal bir şeymiş gibi anlatıyor. Bir süre sonra biz mesafeden ötürü kavga etmeye başladık. İşte galiba yatay geçiş yapamayacağım, finansal durumum sürekli İstanbul'a gelmeme izin vermiyor, böyle gitmez tribine girdi. Ben de işte aşkım halledersiniz, kaç yıllık ilişkimiz var, mesafe engel değil asla diyordum. Bir süre sonra hiç görüşmemeye başladık, telefonlarıma işteyim diye cevap vermiyordu. Sonra birden aramız düzeldi. Ben de altında bir sebep arıyordum ama beni aldatacağına asla ihtimal vermiyordum. Bir gün aramız çok güzelken onun yanına gideceğim günden bir gün önce beni aradı ve ben daha fazla yapamayacağım bu ikimizi de yorar deyip benden ayrıldı. Neye uğradığımı şaşırmıştım. Ama zorla da biriyle birlikte olamazdım. Bir de arkadaş kalalım, ileride belki tekrar deneriz, biz seninle çok güzel anlaşıyoruz falan dedi. Normalde hiç yapmam ama bir kere kurt düştü ya içime. Instagram şifresi bendeydi, değiştirmiş mi diye bakayım dedim. Değiştirmemişti. Neyse instagram dmlerine girdim. O iş arkadaşı olarak bahsettiği kızla konuşuyordu sürekli. Girmez olaydım. Kız bir sürü nude fotoğraf atmış çok özledim hadi gel falan yazıyor sevgilim de geliyorum aşkım, çok özledim seni, sürekli seni hayal ediyorum falan yazmış. Mesajların tarihine baktığımda benimle hala sevgili olduğu tarihleri görünce beynimden vurulmuşa döndüm. O sinirle çocuğu aradım. Bir de bana ne dese beğenirsiniz? Evet yattık ama seninle ilişkim bitmişti, sen nereden öğrendin dedi yüzsüz yüzsüz. Erkeklere güvenim kalmadı. Hepsi şerefsiz.
    vsjvsjvsjv000
    Aldatılmadım, ya da yakalamadım. Bilmiyorum gereksiz sinirlendim şuan. Beni aldatan ölsün.
     yaaninefarkeder
     5 yılı dolduran, çok güzel giden bir ilişkimiz vardı, yani ben öyle sanıyordum. Beraber büyümüştük, aşırı kıskançlıkları takıntıları vs. herşeyine göz yumuyordum, gözüme o denli perde inmişti, tapıyordum ona resmen. Aileler tanışmış tabi, sözlenilmiş, yakında evlilik hazırlıkları başlayacak falan. Bunun çocukluk var arkadaşı var bir tane, çocuk çorap değiştirir gibi sevgili değiştiriyor, sağlam pabuç değil, doğal olarak kendisini sevmiyordum bu yüzden. Bir gün yine bitmek bilmeyen o sevgililerinden biriyle tanıştırmak istedi bizi, biz gittik işte 4'ümüz, bir buluşma iki üç buluşma derken, hissetmişim gibi bu kızdan rahatsız olmaya başladım, öyle gözümle görüp tanık olduğum bir olay olmamasına rağmen içime sinmeyen bir şeyler vardı işte. Bir gün akşam evde oturuyorum, önceki gün yanımda olan ve aramızda hiçbir sorun olmadığını sandığım, birlikte olduğum insan arayıp bana; "ben ayrılmak istiyorum, evlenmek istemiyorum çok düşündüm, arkadaş olarak kalalım sen yoluna ben yoluma dedi." tahmin ettiğiniz gibi hayatımın şokunu ve yıkılışını yaşadım. Tabii ki de bunun altından bir şey çıkacağını biliyordum, bir kaç gün sonra sosyal medya hesabında, 5 yıldır benimle olmasına rağmen benimle ilgili en ufak bir detay paylaşmamış olan bu varlığın, o en yakın arkadaşının sevgilisiyle birlikte olduğunu, beni onunla aldattığını öğrendim, gördüm. İşin komik tarafı, o en yakın arkadaşıyla aralarında zerre sorun yaratmamıştı bu yaptığı. Henüz üç ay oluyor hayatımın kazığını yiyeli, yeni yani. Geçenlerde beni farklı farklı numaralardan arayıp ulaşmaya çalışmaya, yetinmeyip, kapıma gelmeye başladı, laf anlamayınca da, bunca rezilliğin üstüne, bir de karakolluk olduk, uzaklaştırma kararı cart curt derken, son olarak şunu belirtmek isterim. Bu hayatta kimseye güvenmeyin, kendinizden başka gerçekten kimseye güvenmeyin. Dünyanın en güvenilir insanı gibi gelse bile size, maalesef kimin ne yapacağı hiç belli olmuyor, üç ay öncesine kadar, bunu şu hayatta yaşayacak olan en son kişi bendim, şimdi ise durumu görüyorsunuz.
      benita
      aşırı klasik şekilde telefonuna gelen mesajla öğrendim aldatıldığımı ama o ara kendisi içkiliydi ve biz arkadaşlarımızla birlikteydik bozuntuya vermedim ayık kafayla konuşalım diye. Ertesi gün de ben tabii salya sümük ben sana ne yaptımlar, bunu haketmedimler, isyanlar... Salak arkadaşımız beni bir kişiyle aldatmadığı için yanlış isim üzerinden savunma yapınca bende tüm dengeler değişti. Bozuntuya vermeden trip attım, ağırdan sattım bir müddet, sonra arkadaşça konuşmaya başladık tekrar. İnandırıcı olması için ağırdan almak gerekirdi çünkü. Ve o sıra sürekli işledim “ben sana çok aşıktım, beni mahvettin, ben artık kimseye güvenemem” diye sürekli vicdana oynadım. Kendisi de nasıl bir insan olduğunun farkında olduğu için benden başka kimsenin onu bu kadar sevmeyeceğini düşünmeye başladı, ki ben de aynı şeyleri söyleyince tamamen teslim oldu. Ve biz tekrar ilişkiye başladık, 3 ay boyunca devam ettik. Her şey inanılmaz güzel, şifrelerini bana verdi, her gittiği yeri söylemeye başladı. Sonra ben kalkıp şehir dışına çalışmaya gittim ve ufak ufak onu boşlamaya başladım. Mesaj attı iki saat sonra cevap verdim, son görülmemi kapattım, mavi tik kapattım. Müsait değilim arayacağım dedim aramadım. Aramızda bir sıkıntı mı var diye sorduğunda hayır dedim bu ikilem onu daha çok deli etti, kendinden bildiği için bu hareketlerim ona direk aldattığımı düşündürdü. En son bitirelim böyle devam etmiyor diye blöf yapınca da tamam zaten bizden olmazmış deyip kestirip attım. Çılgına dönüp engellemişti her yerden. Şimdi kendisi orta çaplı tanınan biri, geçenlerde canlı yayın açmış, girmemle surat ifadesinin değişmesi bir oldu. Anında mesaj attı “şaşırttın beni :))” diye, bastım engeli.
       arak_nus
       Benim açımdan gayet güzel geçen 2 aşkın yıldır devam eden bir ilişkim vardı. Onu gerçekten çok seviyor ve ciddi fedakarlıklar yapıyordum. Kendisi 6 aylığına İngiltere'ye gitti, ben bekledim müthiş destekler vb. Ardından bu Türkiye'ye geldi. Her şey çok güzel, özlemiştik birbirimizi.. Sık sık bende kalmaya başladı, tatile gittik.. Tatil dönüşü yine beraber kaldık. Neyse o evine gitmişti, mesajlaşıyoruz, çok tuhaf konuşuyor. Tabi anladım bir bokluk olduğunu.. Arkadaşlarımla otururken bir mesaj, "konuşalım mı biraz?" Hımm bu mesaj geldiyse olay ciddidir. Neyse oturduk sakin bir yere, ee dedim anlat dinliyorum, tabi bu em küm ediyor. Dedim "söyle söyle ayrılmak mı istiyorsun, derdin ne? " Son bu, "Ben bi kızla mesajlaştım dedi. Bende ölüm sakinliği var tabi, sadece kısa sorular soruyorum, bu onu daha da yerin dibine soktu. İşte ben soruyorum "ne zamandır konuşuyorsun, nerede tanıştın, en fazla ne yaşadın? Instagramdan tanışmışlar, sadece öpüşmüşler, bir haftadır falan konuşuyorlarmış. Aldatma aldatmadır. Ben orada ona kimsenin söylemeye cesaret edemeyeceği gerçekleri söyledim kendisiyle ilgili, gururun yerle bir ettim ve kalktım gittim..
        samyeli90
        Askerliğini bekledim sığırın geldi buluştuk koluna benim adımı dövme yaptırmış 22 yaş heyecanı çocuksuluğu sevindim sonra akşama ayrıldı elime para tutuşturup sen kendin gidersin diye beni orada bıraktı arkadaşlarıyla gitti bende minibüse binip döndüm sonra 1 ay sonra benimle aynı isimli bir kızla nişanlandığını öğrendim
         bullur
         Aldatılmadım da... Aldatmadım da... Çünki hiç sevgilim olmadı... Bu bence dünyanın en güzel şeyi... Bağımsızsın... Kimseyi düşünmene gerek kalmıyo (annen, baban, kardeşin, ablan, akrabaların dışında)... Neden sevfili yapmaya çalışıyosunuzki? Hayat böyle daha güzel😎
          yagmur_ults
          Arkadaşım tutturdu sevgilini test edelim diye ben önce ikna olmadım ama sonra fake hesaptan bir takip isteği attık ve hemen kabul etti ve yazışmaya başladı fake hesapla. O sırada bende ona yazıyordum nerdesin napıyorsun diye, bana dışardayım birde bana sahte bir hesap yazdı onunla uğraşıyorum dedi. Sordum kim o, hesabı ver bana dedim ama tabi veremedi çünkü yazışmalarda çoktan cinsel içerikli konuşmalara geçilmişti. Bana yok aşkım sen üzülme sinirlenme boşuna ben engelledim dedi ama hala yazışıyordu o hesapla. Neyse artık küfür edip engelledim onu, tabi engelden sonra zaten anladı o hesabın aslında bana ait olduğunu ve bir daha asla hiç bir yerden ulaşmadı bana. Aradan 3-4 ay geçti bana yazdı; yok sana mutluluklar dilerim yok bilmem ne ve üstüne birde: Seni seninle aldattım bunu yeni ilişkilerime nasıl açıklicam dedi. Tek derdi buydu yani. Bide insanlara anlatmış güya ben onu test etmişim o düşmemiş tuzağa ama bana küsmüş ben sadakatini sınadım diye sonra ayrılmış benden, bende ona haftalarca ulaşmaya çalışmışım. Yine suçlu biz olduk yani.. Gerçekten tuzağa düşmeseydi pişman olacaktım onu sınadığıma ama iyi ki de arkadaşımı dinlemişim diyorum şu an.
           muzlu-pasta
           2 yıldır sevgilim olan şerefsiz benden borç aldı,hastalandı yanında oluyum diye aynı apartmandan ev kiraladım ki kendisi bu konuya isteksizdi nedenini sonra öğrendim yaklaşık 2 hafta sonra beni test sonuçlarını almaya hastaneye gönderdi tabi bende o sıralar mallık dönemleri şeker kız candy gibi güke güle gidiyorum sonra bir pastaneden kurbaiye falan aldım yesin sevgilim diye eve geldim neyseki ilk kendi evime değil onun evine girdim yatak odasında yatıyordur diye girince birde baktım ki bir kız orda üstünü giyiniyor benim gavatta sigara içiyor kolay gelsin diyip çıktım tabi sonra çok aradı falan ama hep nah çektim
            zeynebio
            Aldatılmadım. Çünkü sevgilim olmadı. Ama olsaydı da illaki aldatılacağım anlamına gelmiyordu bu. Doğru insanları tercih etmek önemli. Ahlak bu yüzden önemli. Ahhh bu gençlik nereye gidiyor...
             civcivmiiiii
             Bundan 6 yıl önce falan bir tane davar vardı hayatımda, eh o davarı da çok seviyoruz deliler gibi aşığız o zamanlar. Bir ayrılıp barışıyoruz sürekli kavga ediyoruz. En son bana gelip sen beni aldatıyorsun dedi ipler orada bir gerildi. Boş boş iftiraya uğrayıp terkedildim:) Ayrılmak istiyormuş ya işte nasıl yalan söyleyecekti başka.Bir arkadaşım var. Arkadaşım dediğim öldüğüm bittiğim bir insan o kadar çok seviyorum. O dönemler facebook kullanıyoruz ikimizde hesapları kapatmışız. Ama o açmış benim bu ölüp bittiğim arkadaşıma yazmış konuşmuşlar telefon numaralarını birbirlerine verip flörtleşiyorlarmış bile. Ben öğrendiğimde bir haftadır konuşuyorlarmış bizde güya bu davarla yeniden barışmıştık. Hem bana hem ona gidiyormuş. Neyse bunuda arkadaşım bana konuşma ss lerini atınca öğrenmiştim. Bu kadar yüzsüz. Savunmaları da şuydu. Arkadaşım güya benim sevgilim olduğunu hatırlayamamış hatırlayınca bana fotoğrafları atmış. Davar da benim arkadaşlarımın nasıl aşağılık olduğunu göstermek için beni aldatmış mükemmel değilmi 😂
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.