Herkesin Başına Geldiğini Düşündüğün Ama Senin Hiç Yaşamadığın Bir Olay
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sardunya
   Ömrüm boyunca bir kez bile bayılmadım, bir kez bile. O hissi inanılmaz merak ediyorum. Beni arı da sokmadı mesela. Sizin hiç yaşamadığınız sıradan olayları da yazalım, ne kadar azınlıktayız acaba.
    patronicee
    Hayatım boyunca ben de hiç bayılmadım. Hayatım boyunca hiç diş ağrısı da çekmedim. Çocuğuma hiç vurmadım, şakayla bile onları şiddete reflekslendirmedim.
     horny
     hiç gebe kalmadım ve adetim geciktiği için panik olmadım🥰
      alengirik
      Sıkı bir konuşanlar izleyicisi olarak sadece kızlar değil, erkekler de ne kadar çok estetik ameliyat yaptırıyorlarmış. Herkes değilse de bu çoğunluğun içinde yaptırmayarak mutlu hissediyorum🧐
       acurrr
       13 yaşında sünnet oldum kocaman adamdım anasını satayım. oğlum olursa hatırlamadığı bir zamanda sünnet ettirir uzatmazdım. bizimkilerin aklı nerdeyse artık dana gibi adamken sünnet oldum.
        peripedia
        Squid Game şekerlemesinden yapmadım. Ülkede yapmayan kalmadı sanırım ya ben hariç. Her yerde karşıma o iğrenç şekerler çıkıyor.
         tsukyomi
         Ulan ne güzel kimse bayılmamış. Bayıldığınızda pek bir şey olmuyor arkadaşlar, önce elektrikler gidiyor, sonra ses gidiyor ve güm. Dışarıda bayıldıysanız ve benim gibi petiteseniz "la çocug bayıldı açılın" gibi laflar duyuyorsunuz bi dayıdan falan. Bu yani. Hiç covidlenmedim. Üç ülkeyle işim var, sınırlar yalama oldu girip çıkmaktan, insan seli içinde dolaşıyorum ama yok, yakalanmadım. Covidi değil, nasıl yakalanmadığımı merak ediyorum.
          eo110
          Bende hiç bayılmadım. En büyük korkularımdan birisi de birinin kucağına bayılmak. Nedenini bilmiyorum ne olacaksa sanki 🙂
           wanderlust_r
           Bayılmadım , burnum kanamadı , aşık olmadım, kolum bacağım kırılmadı ve çatlamadı . Farkettim de ben doğru düzgün düşmedim bile afshfjgkg
            mrlawyerkk
            Benim de burnum hiç kanamadı hayatım boyunca ya hatta yer yer merak ettiğim bile olur burun kanaması nasıl bir şey insanlar burunları kanayıca ne yapıyorlar falan diye.
             cinayetvaraga
             Ben de bayılmadım. demek ki herkesin başına gelmemiş.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.