Herkes Okumalı Dediğiniz Kitap veya Kitaplar Var Mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   obbobbon
   şu an ülkemizde en çok okunulmasını istediğim kitaplar; gazap üzümleri ve beyaz zambaklar ülkesinde dir. özellikle bilinç oluşması ve milliyetçiliğin gerçek anlamının anlanması açısından yardımcı olacaktır. Bu arada kuran yazan olacağından adım kadar eminim onu da ekliyorum
    mavicaydanlik
    Simyacı
     raynaud
     Nietzsche Ağladığında. Okuyorsun, anlıyorsan yaşıyorsun.
      sedefartuny
      Irvin Yalom kitapları ve özellikle Günübirlik Hayatlar. İnsan psikolojisini anlamanız için şahane bir rehber. Toplumun parçaları olarak birey, kitle psikolojisi ve davranış kalıpları üzerine bilgi birikimimiz olması gerektiğini düşünüyorum.
       tarcinkokankaranfiller
       Küçük Prens.... Bu kitap çocuk kitabı diye geçiyor ancak anlamadıkları bir nokta var. Bu kitabı çocuklar değil, ruhu çocuk kalabilmiş yetişkinler anlayabilir.
        loseurself
        Beni derinden etkileyen, önerdiğim insanların da sevdiği kitaplar 1)Halil Cibran - Ermiş 1)Canan Tan - Piraye 3)Paulo Coelho - Veronika Ölmek İstiyor Sanıyorum siz de seversiniz.
         angelofdeath
         hamir çağlar Özdağ : Kan Muskaları hayatımda okuduğum en güzel kitap.
          pazartesi
          nutuk. neler yapmış bir okuyun. ismet inönünün 'asker kaçağı' olduğuna inanan bir kitle var bu ülkede. ha tabi bir de 'bu ülke' var. 'partim gelsin de isterse ülke yıkılsın' kitlesi oluştu bunu okumamaktan. tabi bir de devlet ana. bir devletin varlığının değerini az bilin.derya içinde deryayı bilmeyen balık gibiyiz.
           soylemesembiturlu
           benim et etkilenidğim kitap puslu kıtalar atlası, oktay ihsan anar kitapları hepsi değil ama bir de celal şengör kitapları,
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.