Herkes ile İyi Anlaşmak...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   0nur0ztas
   Öncelikle herkesle iyi anlaşma olayını doğru değerlendirelim. Bir insan eğer hümanist yani insanlara karşı sevgi dolu ve içinde art niyet taşımıyorsa bu kişi asla başka kişiye zarar vermez aksine her insanla iyi olmaya çalışır. Çünkü bu kişi doğası gereği böyledir. Lakin hitap tarzı bir kişinin yetiştiği sosyal çevresi ve kişinin eğitimi ve kendisini nasıl geliştirdiği ile doğru orantılıdır. Eğer bir kişi hitap ederken argo ve sulu cümleler kullanıyorsa bu o kişisin seviyesini gösterir. Hiç tanımamış bir insana hitap ederken o insan ile aramızda bir mesafe olmalı ve saygı korunmalıdır. Bazı konu başlıklarında bu konu ile alakalı içeriklerde bahsi geçen "kuzum, canım, şekerim" gibi cümleler bir hitap şeklidir ve bu insanın samimiyetsizliğini değil bilakis insanlara karşı nasıl hitap etmesi gerektiğini öğrenememiş bir insanı gösterir. Bu bakımdan her insanla iyi anlaşabilen kişi ile hitap etmesini öğrenmemiş insanı birbirine karıştırmayalım.
    mervenizz_
    Ben.Herkes ile iyi anlaşırım çünkü çok "Empati" kuran biriyim onların hissettiklerini anlarım,dertlerini anlarım.Beni sevmiyorsanız bilin ki; iyi tanımamışsınız.Ya da ön yargılısınız.
     criglernajjar
     Herkesle iyi anlaşan kişi, başkalarını memnun etmek için şekilden şekile giren kişidir. Herkes ile iyi anlaşacağım diye kasmaya gerek yok.
      detokssuyu
      Herkes ile iyi anlaşmak niyeti ile hareket etmenin bence bir problemi yok. Tabii ki herkes ile iyi anlaşalım, kimse ile bir problemimiz olmasın. Ben böyle bir ilişki ve iletişim ağının mümkün olduğunu düşünüyorum. Zaten iyi anlaşamadığımız insanları hayatımızda çok bulundurmayalım.
       moonlight3rd
       Aradığın balıklar başka sularda teknoloji yazarı bey.
        suleyman-balci3
        Ben : benden uzaktadır. Engin : Gevşektir. Osman : Kardeşimmmm, yavuuuşşşaaaakkkktır. Sahra : İki yüzlüdür, hiç güvenmem
         daisyyy
         Yok öyle bir dünya. Yalandır o. Genelde fesat insanların özelliğidir. Herkes beni sevsin herkes benimle ilgilensin diyen tiplerdir.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.