Herkes Futboldaki Rezaletimize Ağlarken Hem Kadın Hem de Erkek Voleybol Takımlarımızın Finale Kalması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Futbol holiganlığı da insanı yoruyor. Bütün ülke karalar bağlamış bir halde. Sporda neden başarılı olamıyoruz. Futbol takımına ne oldu. Ne olacak bizim halimiz. Tüm dünyaya yeniden rezil olduk diye konuşurken futbola göre daha değersiz (!) bir spor dalı olan voleybolda ülkemiz hem kadın hem de erkek milli takımı olarak şov yapıyor. Kadın voleybol takımımız dörtlü finallere kaldı. Erkek milli takımımız ise 2-0 geriye düştüğü maçta Estonya'yı 3-2 mağlup ederek finale yükseldi. Hepinize helal olsun hanımlar ve beyler. Ülkemizin spor algısı sadece futbolla sınırlı kaldığı için belki başarılı olduğunuzu göremiyoruz bana kalırsa. Yolumuz açık olsun. İki takımımız da umarım şampiyon olarak döner.
    kisacadeniz
    Futbol takımı ayrı voleybol takımı ayrı. Tabii ki rezaletimizi de konuşacağız ders çıkarmak için bunun yanında voleyboldaki başarımızı da konuşacağız. Kulvarlar farklı. Böyle bir karşılaştırma yapmamak lazım
     kafatamircisi
     Basketbolda da çok başarılıyız futbol diye yırtınan sığırları anlamak akıl kârı değil
      me_out_bye
      Ama hala kimsenin s.nde olmaması. Futbol konuşulması. Ehe.
       talihsizinteki
       insanlar futbolu sevdiği için konuşuyo sırf başarılılar diye sevmediği ilgi alanı olmayan bi sporu mu takip etsinler onların futbola bu kadar bağlı olmasının yanında sizin bu kadar karşı olmanız da mantıksız bırakın herkes sevdiği sporu konuşsun siz de voleybolunuzu takip edin amk umarım iki takımımız da şampiyon olarak döner
        kisi
        Çoğu ülkede futbol en popüler spor. Daha çok ilgi görmesi, daha çok konuşulması normal. Edit: Bir çok alanda bu neden konuşulmuyor tribi çok oluyor. Konuşun; sizi tutan yok. Konuşun, anlatın, popüler yapın; daha çok konuşulsun. İnsanlar meşhur bir komedi filmini konuşuyor diye demediğini bırakmayanlar var mesela. Arkadaş sen de git festival filmlerini konuş. Sinemada izle, DVD'sini al.. Sen de ona destek ol. Başkaları destek olmuyor diye laf söyleme. Keyfi ilgi alanları konusunda kimse her konuya meraklı olmak zorunda değil.
         goygoysporz
         Dilimde tüy bitti ülkedeki tek sporun futbol olmadığını söylemekten
          gossipdio
          Başarı kazansalar nolur millet kaos nerede eleştiri nerede oraya koşuyor. Yorum yapabildikleri ve hakimiyeti sağlayabildikler spor onlara daha cazip geliyor. Futbolu bilmeyen yok ülkede sanki herkes yorumcu olmuş.
           alevalevay
           Ülkedeki herkesin spor anlayışı sadece futbol çünkü
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.