Herkes Bir dio'cu Hakkında Bir Şey İtiraf Etsin
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   uzgunsaripapatya_
   İyi ya da kötü farketmez her hangi bir itirafta bulunalım
    masmavicikolata
    yomi gerçekten mükemmel biri ancak kendini dövüp duru
     tsukyomi
     Kendi diomda yanıtlar kapandı, bu yüzden bir açıklama gereği duyuyorum. 27 yaşında yaşını başını almış bir insanım, kimseye yalan borcum yok, en nefret ettiğim şeydir yalancılıkla itham edilmek. Bugüne kadar yeterince şeffaf olmaya çalıştım, genç arkadaşlara saygılı olmaya çalıştım, lakin sonuçta efektli bir fotoğraf sonrası yalancı itham edildim. Beni yalancılıkla itham eden arkadaşlar lütfen şurada saydığım kişilere, bilhassa Zerdüşt'e beni bir sorsun, zira hayatımın her zerresini biliyor. En iyi cevabı onlar verir. Bunun dışında ne söylesem, ne göstersem inanmıyorsunuz, buna yapabilecek bir şeyim yok. Fotoğraf konusuna gelince; Fotoğrafta ön plana çıkmak istiyorsanız önce arka ışığı kısarsınız, sonra bokeh uygularsınız lakin bokeh bazı ayrıntılarınızı silebilir, silinen kısımları düzeltirsiniz, kendi üzerinize düşen ışığı yükseltirsiniz ve son olarak sola ya da sağa bindirme ışık eklersiniz. Ortaya attığım gibi bir fotoğraf çıkar. Umarım aydınlatıcı olabilmişimdir. Tansiyonum yükseldi, çok sağ olun.
      tsukyomi
      Yalancılıkla itham edildiğim şu leş mecrada kimin hakkında ne desem yalan sanılacak. O yüzden hiçbir şey demiyorum. Bu da son diom olsun. Garavel'in vurdurduğunu düşünüyorum bu arada. Kafaya.
       alfawolf58
       Nilidiyebilirsinizin yeniden nili hesabıyla geri dönmesi, arda (gregory) ona teklif ettikten sonra olmaz diyip özge isimli hesapla dönmesi ardanında jarlvarg adıyla dönmesi ve sonradan 20 yaş gibi bir farkla sevgili olmaları çok ilginçti açıkçası. Yani hesap kapayıp başka isimle dönüp öyle alengirli işlere ne gerek vardı ilginç doğrusu
        catherine-earnshaw
        Bilmemkaçıncı geleneksel Dio açık hava dedikodu etkinliğine ben de katılayım madem. Burada bir kart horoz var adını vermeyeceğim. Kim olduğunu birçok eski kullanıcı biliyor sanıyorum. Evli olduğunu saklayıp, arkadaş ayağına yatıp 20'lik genç kızlara yanlıyor. Zararlı ve ikiyüzlü bir insan. Umarım ortamı da kendi gibi sikik bir hale getirmeden siktir olup gider.
         uzgunsaripapatya_
         SPWLEÖEÇRŞCĞĞVLFLEEŞĞE SEMA ONU KISKANDIĞIMI SÖYLEMİŞ DLEŞWŞSŞDŞ evet aşkım fiziğini tipini falan aşırı kıskanıyorum çevren de çok geniş buradaki herkesi tanıyosun samimisin oha dkskwldlx takipçin de çok fazla sleldld kuduruyorum. kendine bi baksın sonra ne bokunu kıskancağımı açıklasın. sansür xlslslsls
          silivri
          Me out bye acayip kafa sikiyor. Onun 3 word sayfasında anlattığını 3 satırda anlatan biri için bile kafa sikiyor derdim. Anlayın nasıl bir kafa sikici olduğunu.
           cinayetvaraga
           kimseyle bir derdim olmaz. ama ezelden beri buranın hep bir korkak tayfası oldu. bana sabahın 5inde 50 diss geldiği de oldu. ve yine söylüyorum zerre umrumda değil. lakin her şeye diss atılmaz, ya da emoji. gelin bir fikir beyan edin de sizin kapasitenizi orda göreyim ben. ama yok, sizde ne o göt var ne de fikir. o yuzdendir ki o insancıkların ben fikrini ayrı zikrini ayrı skeyim.
            lutfen-ama
            Arkadaşlar ortalık böyle karışmaz ki ama ya isim vererek konuşun yeterince kaos oluşmamış böyle lütfen hadi isimleri dökülün. 😇
             semaakonurr
             Arkadaşım sevmeyin beni ya allah için . Umrumda mı sanıyorsunuz siz . Kendinizi bu kadar önemsemeyin . Ben buraya öylesine takılıyorum burda çevre yapsam ne yazar mk . Boş kafa yormayın . İşinize bakın. Bu saatten sonra hiç bir yoruma cevap vermiycem . Kim beni nasıl biliyorsa bilsin .
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.