Herkes Bir dio'cu Hakkında Bir Şey İtiraf Etsin
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   uzgunsaripapatya_
   İyi ya da kötü farketmez her hangi bir itirafta bulunalım
    masmavicikolata
    yomi gerçekten mükemmel biri ancak kendini dövüp duru
     eliff04
     Asla içimdeki gerçekleri itiraf edemeyeceğim en fazla iyi rolü yapacağım en iyisi susayım.
      sacmaliklarbekcisi
      +bu başlığı da tehlikeli buluyorum hanımefendi sldjjsdjsdjksd
       silivri
       Me out bye acayip kafa sikiyor. Onun 3 word sayfasında anlattığını 3 satırda anlatan biri için bile kafa sikiyor derdim. Anlayın nasıl bir kafa sikici olduğunu.
        eliff04
        X diocu 1: iğrenç bir insansın. Asla kullanmam bu lafı ama tam bir şerefsizsin. Senden nefret ediyorum hatta iğreniyorum. Senin kadar ikiyüzlü birine nadir rastlanır. Ölüp yok olsan zerre gam yemem. Sapık, karaktersiz iğrenç bir varlıksın. En kısa zamanda yok olmanı diliyorum. X diocu 2: aslında tatlı birisin ama sana çok sinir oluyorum ölmeni isteyecek kadar. Bana batan bir tarafın var X diocu 3: yapmacıksın ve kendini zeki sanıyorsun. X diocu 4: aşağılık kompleksin var sürekli kendini ispatlamaya çalışıyorsun. X diocu 5: sürkeli dikkat çekmeye çalışıyorsun söylediğin şeylerin çoğunun samimi olduğunu düşünmüyorum. Bu kadar yeter bence.
         uzgunsaripapatya_
         SPWLEÖEÇRŞCĞĞVLFLEEŞĞE SEMA ONU KISKANDIĞIMI SÖYLEMİŞ DLEŞWŞSŞDŞ evet aşkım fiziğini tipini falan aşırı kıskanıyorum çevren de çok geniş buradaki herkesi tanıyosun samimisin oha dkskwldlx takipçin de çok fazla sleldld kuduruyorum. kendine bi baksın sonra ne bokunu kıskancağımı açıklasın. sansür xlslslsls
          jamiryuu
          Nickini vermeyeyim şimdi biri var burada karısını siktiriyo düzenli olarak
           semaakonurr
           Arkadaşım sevmeyin beni ya allah için . Umrumda mı sanıyorsunuz siz . Kendinizi bu kadar önemsemeyin . Ben buraya öylesine takılıyorum burda çevre yapsam ne yazar mk . Boş kafa yormayın . İşinize bakın. Bu saatten sonra hiç bir yoruma cevap vermiycem . Kim beni nasıl biliyorsa bilsin .
            gokyuzundeperi
            kimse beni tanımıyor bende kimseyi tanımıyorum öswğöeğwöe
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.